Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Amfitriti

Příjemný hotel Amfitriti leží v srdci Molyvosu na ostrově Lesbos jen 100 m od pláže a 300 m od centra. Tradiční kamenný hotel nabízí kvalitní služby a moderní zázemí.

Oblast
Středisko
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Amfitriti , budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Amfitriti

Příjemný hotel Amfitriti leží v srdci Molyvosu jen 100 m od pláže a 300 m od centra. Tradiční kamenný hotel nabízí kvalitní služby a moderní zázemí.

Stravování

Snídaně jsou podávány formou kontinentálního bufetu v prostorách hotelu.

Ubytování v Amfitriti

Vkusně zařízené pokoje s možností jedné přistýlky a balkonem, nebo terasou mají vlastní sociální zařízení( sprcha, WC ), vysoušeč vlasů, klimatizaci,lednici a TV.

Vybavení

Součástí hotelu Amfitriti je vstupní hala s recepcí, místnost pro podávání snídaní, TV místnost, bar,bazén se sladkou vodou, rozlehlá zahrada a parkoviště (zdarma).

Doporučení

Hotel Amfitriti je ideálním místem pro ty, kteří touží po klidné dovolené poblíž historického centra turistického letoviska.

Pláž u hotelu Amfitriti

Oblázková pláž leží 100 m od hotelu. Lehátka a slunečníky na pláži za poplatek.

Parametry

Typ ubytování nevyplněno
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.