Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Apanemi

Na ostrově Lesbos, v letovisku Petra, v boční uličce, stojí dva nové spojené domy Apanemi. Domy patří mladému manželskému páru, který se maximálně snaží o spokojenost svých hostů. Asi ve vzdálenosti 60 m od domu začíná výborná písečná pláž Petry. Okolí domů dotvářejí keříky či stromy. Hosty čeká ubytování v příjemných nových studiích pro 2-3 osoby (všechny postele jsou pevné). Vybavená jsou kuchyňským koutem se základním nádobím, ledničkou, televizí, koupelnou/WC a samostatným balkonem.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Studio
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Apanemi, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Popis domů a studií Apanemi

V letovisku Petra, v boční uličce, stojí dva nové spojené domy Apanemi. Domy patří mladému manželskému páru, který se maximálně snaží o spokojenost svých hostů. Asi ve vzdálenosti 60 m od domu začíná výborná písečná pláž Petry. Okolí domů dotvářejí keříky či stromy. Hosty čeká ubytování v příjemných nových studiích pro 2-3 osoby (všechny postele jsou pevné). Vybavená jsou kuchyňským koutem se základním nádobím, ledničkou, televizí, koupelnou/WC a samostatným balkonem. Klimatizace je možná za příplatek. Z některých studií se vám naskytne i boční výhled na moře.

Celému letovisku Petra kraluje strmá skála, na jejímž vrcholu stojí kostel Panny Marie Glykofilousa a je jednou z atrakcí celého Lesbosu. Vede k němu 103 schodů. Hosté domu Apanemi se mohou její krásou kochat každý den, protože dům je situovaný pod zmíněnou skálou. Apanemi doporučujeme všem, kdo touží po odpočinku a zároveň blízkosti písečné pláže. Určitě nevynechejte procházku v úzkých uličkách v centru Petry, kde na každém kroku narazíte na ouzerii s lesbosským ouzem – Lesbos je přeci „kapitánem“ ouza.

Strava

Dle zájezdu, vlastní nebo polopenze podávaná v místní restauraci - rozšířené kontinentální snídaně a večeře o třech chodech - předkrm, salát, hlavní jídlo - výběr z 5 předkrmů a 5 hlavních jídel. K polopenzi jsou poskytovány bezplatně lehátka slunečníky na pláži přímo před restaurací.

Kapacita studií Apanemi:

10 studií

Parametry

Typ ubytování Studio
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.