Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Artemis vila

Vilka je velmi stylová a určitě se bude líbit všem, kteří mají rádi romantiku starobylých vesnic s jejich atmosférou. Vilka je luxusní, ale dovolí Vám nahlédnout do tradičního způsobu života vesnických obyvatel na ostrově Lesbos, kteří takto žijí dodnes. od nejbližší pláže: cca 5 km. Vzdálenost od městečka Molivos: cca 25 km. Vzdálenost od letiště: cca 85 km. Kamenná vilka Artemis stojí přímo v centru starobylé vesnice Kapi, která se nalézá na úbočí pohoří Lepetimnos a nedaleko přímořského letoviska Skala Sikamnias. Ve vesničce naleznete tavernu, obchod a kavárnu. Nejbližší pláže jsou vzdáleny asi 5 km a jmenují se Geni Limani a Tsonia.

Oblast
Středisko
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Artemis vila, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha vily Artemis:

Kamenná vilka Artemis stojí přímo v centru starobylé vesnice Kapi, která se nalézá na úbočí pohoří Lepetimnos a nedaleko přímořského letoviska Skala Sikamnias. Ve vesničce naleznete tavernu, obchod a kavárnu. Nejbližší pláže jsou vzdáleny asi 5 km a jmenují se Geni Limani a Tsonia.

Ubytování: 

Vila Artemis má vnitřní dvůr s posezením a s květinami a malou zahrádku. Uvnitř vilky jsou 2 samostatné apartmány, které skýtají dostatek soukromí. Přesto doporučujeme pronajmout vilku celou buď pro rodinu nebo pro přátele. Apartmány jsou luxusní a jsou vybaveny ve stylu starodávného řeckého domu. Je zde mnoho zajímavých detailů, všude cítíte útulnost a pečlivost. V přízemí vilky je obývací část s krbem, dobře zařízená kuchyň s rozkládacím gaučem a s jídelnou, ložnice, pěkná koupelna. V 1. patře je obývací část s rozkládacím gaučem, dobře zařízená kuchyň, ložnice a koupelna. Ve vile jsou vařiče, elektrické trouby, gril, varné konvice, televize, lednice a další elektrospotřebiče.

Hodnocení vily Artemis:

Vilka je velmi stylová a určitě se bude líbit všem, kteří mají rádi romantiku starobylých vesnic s jejich atmosférou. Vilka je luxusní, ale dovolí Vám nahlédnout do tradičního způsobu života vesnických obyvatel, kteří takto žijí dodnes. Doporučení: pronajměte si auto, přistavíme Vám jej na letiště nebo přímo k ubytování. Vzdálenost od nejbližší pláže: cca 5 km. Vzdálenost od městečka Molivos: cca 25 km. Vzdálenost od letiště: cca 85 km.

Parametry

Typ ubytování nevyplněno
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.