Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Aphrodite

Příjemný rodinný hotel Aphrodite obklopen  krásnou zahradou přímo u pláže a současně nedaleko letovisek MolyvosEftalou, je ideální volbou pro ničím nerušenou dovolenou pro páry ale také pro rodiny s dětmi.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Aphrodite, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Aphrodite

Hotel Aphrodite se nachází na severozápadním pobřeží ostrova, u oblázkovo-kamenité pláže (doporučujeme boty do vody), obklopen palmami, olivovníky a hezkou zahradou, leží cca 1 km od města Molyvos acca 3 km od Eftalou, známého svými plážemi a horkými prameny.

Vybavení hotelu Aphrodite

Hotelový areál s hlavní budovou a dvěma bočními křídly nabízí vstupní halu s recepcí, bar, restauraci, fitness, konferenční místnost, WiFi připojení a internetový koutek zdarma, bazén s lehátky a slunečníky. Hotel Aphrodite nabízí 4x denně autobusové spojení do města Molyvos.

Ubytování v hotelu Aphrodite

Hotel disponuje dvoulůžkovými pokoji s možností 1 přistýlky s koupelnu/WC, klimatizací, TV, telefon, fénem, trezorem, s ledničkou, balkonem či terasu.

Stravování

Dle CK, polopenze.

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.