Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Nicolas studia

Dům Nicolas má 2 budovy, jejichž balkóny jsou orientovány do malého dvorku. Je postaven v klidnější části starého centra městečka Petra na ostrově Lesbos. Na hlavní malé náměstí s tavernami, kavárnami a obchody se dostanete za 1 min. Na pobřežní promenádu je to také blízko a na začátek hezké městské pláže se dostanete asi za 5 min.

Oblast
Středisko
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Nicolas studia, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Studia Nicolas - poloha:

Dům Nicolas má 2 budovy, jejichž balkóny jsou orientovány do malého dvorku. Je postaven v klidnější části starého centra městečka Petra. Na hlavní malé náměstí s tavernami, kavárnami a obchody se dostanete za 1 min. Na pobřežní promenádu je to také blízko a na začátek hezké městské pláže se dostanete asi za 5 min.

Ubytování:

Standardní 2 a 3lůžková studia Nicolas jsou ve zvýšeném přízemí nebo v 1. patře. Jsou vybavena kuchyňským koutem (včetně vařiče, základního nádobí a ledničky), sprchou, WC, fénem, TV, Wi-Fi a klimatizací (za příplatek). Balkóny studií směřují do dvorečka a k protější budově. Ze studií v 1. patře je boční výhled na kostel Panagia Glykophilousa, který tvoří významnou dominantu města. Rodina majitele žije v sousedství.

Hodnocení:

Příjemné ubytování v centru městečka, s vynikajícím přístupem na pláž a s možností využívání bazénu a baru v sousedním hotelu Blue Sky. Vzdálenost od centra: cca 100 m. Vzdálenost od moře: cca 40 m. Vzdálenost od pláže: cca 380 m.

Parametry

Typ ubytování nevyplněno
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.