Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Panorama

Hotel Panorama tvoří několik samostatných budov, postavených ve čtyřech úrovních na úbočí města Petra na Lesbosu.Část pláže u hotelu Panorama je považována za nejlepší část v Petře. Každý z domů pastelových barev nabízí panoramatický výhled na moře a na Petru a je nasáklý vůní přírody a moře. Poměrně velký upravený areál má vlastní bazén a je typickým rodinným hotelem s domácí atmosférou.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Panorama, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Popis hotelu Panorama

Malý rodinný hotel Panorama patří se svou skvělou polohou blízko písečné pláže a s krásným výhledem na moře a nedaleké letovisko Petra mezi hotely, které hosté obvykle navštěvují opakovaně. Klidné místo je zárukou pohodové dovolené. Hotel Panorama tvoří několik nízkých domků v zahradě s bazénem a barem. Na nedaleké písečné pláži si můžete pronajmout lehátka a slunečníky nebo jen tak relaxovat ve vyhřátém písku. Centrum Petry je plné klikatých uliček s obchody, tavernami a bary. Doporučujeme také návštěvu čtyři kilometry vzdáleného města Molyvos, které je typickou ukázkou místní architektury.

Kapacita:

40 pokojů

Poloha hotelu Panorama:

Hotel Panorama tvoří několik samostatných budov, postavených ve čtyřech úrovních na úbočí města Petra.Část pláže u hotelu Panorama je považována za nejlepší část v Petře. Každý z domů pastelových barev nabízí panoramatický výhled na moře a na Petru a je nasáklý vůní přírody a moře. Poměrně velký upravený areál má vlastní bazén a je typickým rodinným hotelem s domácí atmosférou.

Vybavení / Sport / Zábava:

Prostorná vstupní hala s recepcí, restaurace, bazén se sluneční terasou s lehátky zdarma, bar u bazénu, TV kout, knihovna/čítárna, internet (za příplatek).

Ubytování:

Pohodlné pokoje pro 2 osoby s možností jedné přistýlky mají koupelnu (sprcha/WC), přímou telefonní linku, hudební kanál, TV/SAT. Na vyžádání trezor (zdarma), lednička a klimatizace (za příplatek). Dětská postýlka na vyžádání. Pro naše hosty jsou k dispozici pokoje v novém bloku, který je postavený téměř nejvýše a z balkonů a teras tu je nejhezčí výhled.

Stravování:

Snídaně - rozšířený kontinentální bufet, večeře servírovaná - salát, hlavní jídlo (výběr ze dvou jídel), dezert (sladkost nebo ovoce).

Náš názor na Panorama:

Panorama je výborný rodinný hotel v nejlepší části Petry, s krásným výhledem na moře.

Okolí:

Od centra města Petra je hotel Panorama je vzdálený 800 m a od písečné pláže ho dělí jen 150 m.

Hotel Panorama na webu

Hotel Panorama

Názory klientů

"Naprostá spokojenost" - rádi bychom Vám vyjádřili naši naprostou spokojenost s naší dovolenou na ostrově Lesbos, hotel Panorama. Ostrov je nádherný, ubytování bylo skvělé. Se stravováním v hotelu jsme byli naprosto spokojeni. Všichni v hotelu byli příjemní. Alena, Josef a Radek Hajný, Česká Kamenice

Aktuální popis od CK

StřediskoPetraPolohaHotelový komplex patrových budov, terasovitě rozmístěných v zahradě s krásným výhledem na moře, se nachází cca 800 m od střediska Petra s...

PopisVýlety se objednávají v místě pobytu u delegáta a platí se v hotovosti v . Program, popis a ceny výletů uvedené u jednotlivých destinací v katalogu jsou...

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.