Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Alma

Hotel se nachází v klidném místě na ostrově Lesbos na okraji Petry směrem k Anaxosu. Komplex je postaven na překrásném vyvýšeném místě s výhledem na celou petrskou zátoku s ostrovem sv.Jiří, lze dohlédnout až do 6 km vzdáleného Molyvosu, na opačné straně je výhled na blízké hory. U bazénu můžete relaxovat na lehátku, či si posedět u poolbaru a kochat se opravdu výjimečným výhledem do okolí. Domky hotelu jsou obklopeny zelení.

Oblast
Středisko
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Alma, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Popis hotelu Alma

Hotel Alma se nachází v klidném místě na okraji Petry směrem k Anaxosu. Komplex je postaven na překrásném vyvýšeném místě s výhledem na celou petrskou zátoku s ostrovem sv.Jiří, lze dohlédnout až do 6 km vzdáleného Molyvosu, na opačné straně je výhled na blízké hory. U bazénu můžete relaxovat na lehátku, či si posedět u poolbaru a kochat se opravdu výjimečným výhledem do okolí. Domky hotelu jsou obklopeny zelení. Pro děti je k dispozici dětské hřiště s prolézačkami, houpačkami a skluzavkami. Menší písečná pláž pod hotelem Alma má pozvolný vstup do nepříliš hluboké vody (pláž Avlaki). V blízkosti klidné pláže jsou sympatické taverny, kde můžete ochutnat místní kulinářské speciality. Večerní procházky podél moře jsou při západu slunce nezapomenutelné. Kromě vlastní Petry doporučujeme návštěvu blízkého Molyvosu a poklidného střediska Anaxos.

Vybavení hotelu

100 m od pláže 800 m od centra Petry bazén a dětský bazén, jacuzzi, pool bar slunečníky a lehátka u bazénu zdarma, na pláži za poplatek bar, hala s TV internet na recepci za poplatek, v okolí recepce WiFi zdarma restaurace tenisový kurt v centru letoviska Petra internetová kavárna

Vybavení pokoje

Dvoulůžkový pokoj – koupelna - vana se sprchou a s WC, telefon, TV/SAT s rádiem, balkon nebo terasa, lednice. Všechny pokoje jsou klimatizované. Sejf v hale za poplatek cca 1,5 Eura/den. Možnost 1 přistýlky, případně dětské postýlky.

Stravování

polopenze formou bufetu

Další údaje o hotelu Alma

110 pokojů v 9 budovách v zahradě. Úklid: 7x týdně Výměna ložního prádla: 2x týdně Výměna ručníků: 3x týdně

Hotel Alma na webu

Hotel Alma

Aktuální popis od CK

DoporučeníKvalitní hotel skrásnou polohou má přátelskou atmosféru aposkytuje dobré zázemí pro strávení klidné dovolené jak pro dvojice, tak pro rodiny s...

Parametry

Typ ubytování nevyplněno
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.