Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Studia Paradise

Na Lesbosu, jen několik kroků od samotného centra malebného městečka Petra, se nachází prakticky zařízena studia Paradise. Přestože jste v městečku, současně bydlíte v zahradě. Jedná se o velmi přívětivé, komorní místo, mimo rušného prázdninového života.

Oblast
Středisko
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Studia Paradise, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Popis studií Studia Paradise

Jen několik kroků od samotného centra malebného městečka Petra se nachází prakticky zařízena studia Paradise. Přestože jste v městečku, současně bydlíte v zahradě. Jedná se o velmi přívětivé, komorní místo, mimo rušného prázdninového života. Na nedalekou písečnou pláž dojdete za pár minut. Petra jako taková naskýtá množství příležitostí k romantickým procházkám nebo k posezení u dobrého jídla a pití v místních tavernách, kterých se nachází v malebných úzkých uličkách nemálo. V místním baru vám může majitel, kromě nápojů, připravit i něco malého, jednoduchého k zakousnutí.

Vybavení studií Studia Paradise

200 m od pláže v centru Petry, na klidném místě, bazén a dětský bazén, pool bar a snack bar, slunečníky a lehátka u bazénu zdarma, na pláži za poplatek TV koutek, u bazénu připojení WiFi za poplatek

Vybavení pokoje

Dvoulůžkové studio – koupelna se sprchou a WC, telefon, balkon nebo terasa, lednice, v kuchyňce kávovar, rychlovarná konvice, dvouplotýnkový elektrický vařič. Klimatizace za příplatek. Sejf v hale za poplatek cca 1,5 Eura/den Možnost 1-2 přistýlek (palanda), možnost dětské postýlky.

Stravování

vlastní

Další údaje o studiích Studia Paradise

28 studií v několika jednopatrových domcích v zahradě. Úklid: 3x týdně Výměna ložního prádla: 2x týdně Výměna ručníků: 2x týdně

Názory klientů

Zhruba před týdnem jsme se se sestrou vrátily z dovolené na řeckém ostrově Lesvos. Ubytování ve studiích Paradise bylo velmi příjemné. Obzvláště jsme ocenily bazén a samotnou polohu studií. Byl zde klid a přitom dost blízko do městečka a k moři. Petra je kouzelné městečko se spoustou příjemných místních restaurací s milou a ochotnou obsluhou a spoustou klikatých, úzkých a malebných uliček, ve kterých je radost zabloudit :-) Prostě abych to shrnula, dovolená na Lesvosu se nám vydařila a určitě se sem ještě minimálně jednou vrátíme, protože tu na nás dýchlo to pravé Řecko :-) H. Tomková (21.8.2009)

Cena kombinovaných zájezdů zahrnuje (vybrané zájezdy 2010)

v květnu bus tam a letecky zpět, doprava luxusním autokarem (klima, WC, video) Praha–Řecko, trajekt na ostrov sedačka na palubě), transfery v destinaci, ubytování a stravování dle ubytovacích kapacit 18x, květen letenka Mytilini-Praha, letištní, bezpečnostní a palivový příplatek 1500,- Kč (děti 2-5 let 1100,- Kč), služby delegáta, povinné smluvní pojištění, základní pojištění ECP.

Parametry

Typ ubytování nevyplněno
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.