Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Toula

Toula je stylová vila s rodinou atmosférou obklopená udržovanou zahradou s venkovním posezením s výhledem na moře. Pět minut chůze od centra letoviska Petra na Lesbosu. Dlouhá písečná pláž je vzdálena 100 m od studií. Klienti mohou využívat bazén ve studiích Stella (50 m).

Oblast
Středisko
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Toula, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha

Toula je stylová vila s rodinou atmosférou obklopená udržovanou zahradou s venkovním posezením s výhledem na moře. Pět minut chůze od centra letoviska Petra. Dlouhá písečná pláž je vzdálena 100 m od studií.

Stravování

Bez stravy.

Ubytování

Účelně zařízená studia Toula jsou vybavená vlastním sociálním zařízením (WC, sprcha), TV/SAT, kuchyňkou se základním vybavením, vařičem, lednicí. Klimatizace zdarma v měsících červenec a srpen. Všechny pokoje mají balkon nebo terasu. Možnost jedné přistýlky.

Vybavení vily Toula

Venkovní posezení s výhledem na moře, udržovaná zahrada, malá fontánka. Autobusová zastávka 40 m od hotelu. Klienti mohou využívat bazén ve studiích Stella (50 m).

Doporučení

Pro všechny, kteří mají rádi klidnou dovolenou. Výborná poloha hotelu, blízko historického centra a blízko pláže.

Pláž

Písčito-oblázková pláž je od hotelu Toula vzdálena 200 m. Slunečníky a lehátka za poplatek. Nabídka vodních sportů na pláži střediska Petra.

Parametry

Typ ubytování nevyplněno
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.