Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Sunrise Resort

V klidném prostředí krásné udržované zahrady leží komorní hotelový resort s příjemnou atmosférou. Hotel nedoporučujeme osobám s pohybovými obtížemi.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Sunrise Resort, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Sunrise Resort

Hotelový resort Sunrise Resort zasazený ve svahu v udržované subtropické zahradě se nachází cca 1,2 km od malebného městečka Molyvos, které nabízí řadu taveren, obchůdků a barů. Vzhledem k poloze hotelu nedoporučujeme pobyt osobám s omezenou pohyblivostí.

Vybavení

Recepce se vstupní halou, restaurace, bar, bazén, lehátka a slunečníky u bazénu (zdarma), konferenční místnost, zdarma shuttle bus 4x denně do města Molyvos, parkoviště, prádelna, lékařská služba na telefonu.

Sport a zábava

Za poplatek: posilovna, sauna, vířivka, masáže.

Ubytování v hotelu Sunrise Resort

Standardní dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky, vlastní příslušenství (koupelna, vysoušeč vlasů, WC), klimatizace, SAT/TV, WiFi, trezor, balkonem nebo terasou s posezením; za poplatek mini bar.

Stravování

Polopenze bufetovým způsobem.

Pláž

Nejbližší oblázková pláž se nachází cca 450 m hotelu Sunrise Resort. Lehátka a slunečníky (za poplatek).

Aktuální popis od CK

StřediskoMolyvosPolohaHotelový komplex několika budov je umístěný ve svahu v udržované subtropické zahradě, cca 1,2 km od malebného městečka Molyvos s řadou...

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.