Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Iris

Krásná vila Iris je postavena z kamene ve starém ostrovním stylu a je obklopena zelení. Od místní komunikace, která se stáčí k pevnosti, ji odděluje předzahrádka, kde je zřízeno velmi pěkné zastíněné posezení. Na pláž se dostanete buď po silnici nebo po schodišti, které Vás svede do starého centra městečka a pak je už na dohled úzká oblázková pláž Molivosu. Oblast se nachází na ostrově Lesbos.

Oblast
Středisko
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Iris, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Hotel Iris - poloha:

Krásná vila Iris je postavena z kamene ve starém ostrovním stylu a je obklopena zelení. Od místní komunikace, která se stáčí k pevnosti, ji odděluje předzahrádka, kde je zřízeno velmi pěkné zastíněné posezení. Na pláž se dostanete buď po silnici nebo po schodišti, které Vás svede do starého centra městečka a pak je už na dohled úzká oblázková pláž Molivosu.

Ubytování:

Menší 2lůžkové pokoje s hezkou koupelnou jsou vybaveny ledničkou, TV, klimatizací (za příplatek), sejfem a fénem. Balkóny různých velikostí mají výhled do hor, na starou pevnost nebo přes střechy domů značně omezený výhled na moře. V hotelu lze vyžádat přistýlku pro dítě do 10 let (rozkládací křeslo). V přízemí vily je elegantní vstupní hala s recepcí a malým barem.

Stravování:

Kontinentální rozšířená snídaně je podávána formou bufetu v příjemně zařízené restauraci.

Hodnocení hotelu Iris:

Velmi pěkné ubytování v romantické části starého města Molivos, které je považováno za nejkrásnější na ostrově Lesbos. Vzdálenost od pláže: cca 500 m. Vzdálenost od centra Molivosu: cca 150 - 200 m.

Parametry

Typ ubytování nevyplněno
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.