Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Villa Victoria

V roce 2008 dostavěný menší areál studií, apartmánů a převážně mezonetů  Villa Victoria ve velmi pěkném moderním stylu, tvořený 2 budovami, je situovaný u písčité pláže na klidném místě v sousedství hotelu Plati Beach na ostrově Limnos. Nejbližší taverny cca 150 m, nejbližší supermarket cca 700 m. Hlavní městečko Myrina / Limnos s tradičním centrem, archeologickým muzeem, přístavem a mnoha malebnými uličkami s obchůdky, tavernami, kavárnami, bary a restauracemi je vzdáleno cca 2,5 km od oblasti Plati. Vzdálenost od letiště cca 23 km.

Oblast
Středisko
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Villa Victoria, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Villa Victoria

V roce 2008 dostavěný menší areál studií, apartmánů a převážně mezonetů  Villa Victoria ve velmi pěkném moderním stylu, tvořený 2 budovami, je situovaný u písčité pláže na klidném místě v sousedství hotelu Plati Beach na ostrově Limnos. Nejbližší taverny cca 150 m, nejbližší supermarket cca 700 m. Hlavní městečko Myrina / Limnos s tradičním centrem, archeologickým muzeem, přístavem a mnoha malebnými uličkami s obchůdky, tavernami, kavárnami, bary a restauracemi je vzdáleno cca 2,5 km od oblasti Plati. Vzdálenost od letiště cca 23 km.

Pláž

Hotel Villa Victoria je přímo u písčité pláže.

Vybavení hotelu Villa Victoria

Bazén se sladkou vodou, bar u bazénu, lehátka a slunečníky na pláži i u bazénu zdarma. 

Ubytování

mezonety, studia a apartmány jsou umístěné ve 2 jednopodlažních budovách. Všechny pokoje jsou moderně a stylově zařízené, klimatizace, TV, lednička, kuchyňský koutek, trezor, síťka v oknech proti hmyzu, koupelna se sociálním zařízením, vysoušeč vlasů, terasa s nábytkem. Všechny mezonety (až pro 5 osob) mají 1 obytnou místnost s kuchyňským koutem s 1 nebo 2 pevnými lůžky, nebo s 1 až 2 přistýlkami (pro děti), ložnice v patře s pevným 2lůžkem a 1 přistýlkou (pro dítě), nebo mezonet se 2 ložnicemi v patře s pevnými 2lůžky. Apartmán má 1 obytnou místnost s kuchyňským koutem s palandou a oddělenou ložnicí. 3lůžkové studio je 1 menší místnost se 3 pevnými lůžky, nebo 2lůžkové studio se 2 přistýlkami pro děti.

Děti

dětský bazén, dětské hřiště.

Doporučení

Areál Villa Victoria postavený v moderním nevšedním stylu situovaný na klidném místě v blízkosti písečné pláže, vhodný i pro rodiny s dětmi a pro klienty, kteří touží po strávení klidné dovolené s relaxací­ u bazénu nebo na pláži, daleko od rušných letovisek. Pěkné a kvalitní ubytování ideální ke klidné a odpočinkové dovolené.

Aktuální popis od CK

DoporučeníPříjemné, stylově zařízené a prostorné ubytování s milou rodinnou atmosférou, hezká zahrada, bazén a krásná pláž s průzračně čistou vodou. Díky...

Parametry

Typ ubytování nevyplněno
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.