Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Katerin 2

Studia Katerin 2 se nacházejí v nové části letoviska Nei Pori, kde vyrostlo několik dalších prázdninových domů. Pouze 80 metrů odděluje studia Katerin od písečné pláže s pozvolným vstupem do moře. Studia Katerin 2 nabízí pohodlné ubytování, které je  ideální pro všechny, kteří hledají relax a útočiště od každodenního života. Díky prostorným pokojům vhodný pro rodiny s dětmi či menší skupiny.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Studio
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Katerin 2, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha studií Katerin

Pouze 80 m odděluje studia Katerin od oblíbené píseční pláže s pozvolným vstupem do moře. Nacházejí se v nové části letoviska Nei Pori, kde vyrostlo několik dalších prázdninových domů. V blízkosti najdete 2-3 obchůdky a několik taveren. Do centra se dostanete příjemnou procházkou.

Ubytování / Vybavení:

Kapacita komplexu Katerin je 12 studií a apartmán. Studia Katerin jsou  pro 3-4 osoby, apartmán pro 4-5 osob. Součástí je klimatizace (za poplatek), TV, kuchyňský kout, základní nádobí, lednička, koupelna(sprcha/WC) a balkon.

Pláž

Písečná pláž s pozvolným vstupem do moře je vzdálená pouze 80 metrů od studií Katerin 2.

Stravování

dle CK, vlastní

Parametry

Typ ubytování Studio
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.