Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

San Panteleimon

Hotel San Panteleimon s rodinnou atmosférou se nachází v klidném prostředí letoviska Neos Panteleimon na Olympské riviéře, ve vzdálenosti cca 170m od písečné pláže (při vstupu do moře jsou oblázky), kam vede příjemná cesta lemovaná okrasnými keři a stromy.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili San Panteleimon, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu San Panteleimon

hotel San Panteleimon s rodinnou atmosférou se nachází v klidném prostředí letoviska Neos Panteleimon, ve vzdálenosti cca 170m od písečné pláže (při vstupu do moře jsou oblázky), kam vede příjemná cesta lemovaná okrasnými keři a stromy. Letovisko Neos Panteleimon tvoří několik restaurací, taverniček, obchodů se suvenýry, potravinami, ovocem a zeleninou a řada kempů, které se nacházejí podél hlavní silnice vedoucí směrem k letovisku Platamonas, cca 3 km. Během pobytu doporučujeme procházky a výlety po okolí.

Kapacita

celková kapacita hotelu San Panteleimon, který tvoří hlavní a vedlejší budova, je 72 pokojů (1-, 2lůžkové pokoje s možností jedné přistýlky nebo pokoje pro rodiny, které jsou s možností 2 dalších lůžek). Dále jsou zde pokoje typu suites, jejichž cenu a vybavení Vám rádi sdělíme na vyžádání. Součástí každého pokoje je koupelna s vanou a sprchou nebo sprchovým koutem, WC, klimatizace, TV se satelitním příjmem, lednička, telefon, balkón nebo terasa s výhledem na letovisko, hory, na bazén a zahradu, některé pokoje ve vyšších patrech mají malý výhled směrem k moři. Trezor na recepci (za poplatek cca 17€/pobyt). Dětská postýlka je v hotelu San Panteleimon na vyžádání zdarma.

Služby

recepce, vstupní hala, výtah, salónek s krbem a elektrickými hrami, pizzerie, cukrárna, venkovní kavárna, restaurace s TV s velikým projektorem, bar u bazénu, zahrada, parkoviště.

Stravování v hotelu San Panteleimon

formou polopenze nebo za příplatek LIGHT ALL INCLUSIVE (viz. popis). Snídaně i večeře – bufet. Klienti s polopenzí mohou od 12 do 15.30 využít Happy Hours a koupit si oběd se slevou 20 procent.

All inclusive

- Snídaně (07:30 – 09:30 hodin) a večeře (19:00 – 21:30 hodin) formou bufetu. Obědy formou servírovaného menu (13:00 – 14:30 hodin) - Neomezenou konzumaci nealkoholických (voda, ovocné šťávy, džusy, cola, sprite, orange, lemon, filtrovaná káva a čaj) a alkoholických nápojů (točené pivo, bílé a červené víno, ouzo, metaxa) od 11:30 – 22.30 hodin - Zmrzlinu během dne

Sport a zábava

bazén, dětský bazén, slunečníky a lehátka u bazénu zdarma. Slunečníky a lehátka na pláži (za poplatek cca 6€/set/den), na pláži beach volejbal.

Hlavní výhody hotelu San Panteleimon

3 hlavní výhody hotelu: klidné prostředí, hezká pláž, rodinná atmosféra.

Web

Hotel San Panteleimon

Aktuální popis od CK

PolohaModerně zrenovovaný hotel spříjemnou atmosférou se nachází vklidném prostředí malého letoviska Neos Panteleimon. Letovisko tvoří několik restaurací,...

PolohaModerně zrenovovaný hotel spříjemnou atmosférou se nachází vklidném prostředí malého letoviska Neos Panteleimon. Letovisko tvoří několik restaurací,...

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.