Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Oceana

Hotel se nachází v oblasti Olympská riviéra na okraji turistického městečka Neos Panteleimon, přímo u moře v menší zahradě a v blízkosti řady obchůdků a restaurací.

Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Oceana, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Oceana

Hotel Oceana se nachází na okraji turistického městečka Neos Panteleimon, přímo u moře v menší zahradě a v blízkosti řady obchůdků a restaurací.

Pláž

Pěkná písečná pláž s čistým mořem s pozvolným vstupem do vody, vhodná i pro koupání dětí. Lehátka a slunečníky na pláži za menší poplatek, případně zdarma při objednání nějakého nápoje v baru u pláže.

Vybavení hotelu Oceana

Menší hala s recepcí, restaurace s venkovní částí, bar v zahradě přímo u pláže.

Vybavení pokojů

Dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky mají televizor, ledničku, vlastní příslušenství, klimatizaci a balkon s výhledem na moře, do zahrady a na bájnou horu Olymp. Trezor je k dispozici na recepci za poplatek.

Stravování

Dle zájezdu - obvykle snídaně bufetovým způsobem, večeře servírované s obsluhou nebo bufet.

Parametry

Typ ubytování nevyplněno
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.