Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Orea Eleni

Jeden z nejznámějších dominantních hotelů v Paralii se nachází 120 m od pláže, v centru letoviska. V hotelu Orea Eleni je k dispozici denní bar, recepce, vestibul s posezením a TV/SAT, letní terasa, malý bazén (obvykle k dispozici 15.6.-15.9.) a 2 výtahy. Před hotelem se nachází park s dětskými prolézačkami a houpačkami.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Hodnocení uživatelů
3/5
Běžné

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Orea Eleni, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Orea Eleni

Jeden z nejznámějších dominantních hotelů v Paralii se nachází 120 m od pláže, v centru letoviska.

Ubytování

Ubytování v hotelu Orea Eleni je zajištěno ve dvou až tří-lůžkových pokojích s balkónem, TV/SAT, telefonem, vlastním sociálním zařízením (sprcha, fén, WC), klimatizací (za příplatek 5,- Euro/den) a minibarem (za příplatek 15,- Euro/pokoj/pobyt – v ceně minibaru je 10 nápojů dle vlastního výběru).

Vybavení

V hotelu Orea Eleni je k dispozici denní bar, recepce, vestibul s posezením a TV/SAT, letní terasa, malý bazén (obvykle k dispozici 15.6.-15.9.) a 2 výtahy. Před hotelem se nachází park s dětskými prolézačkami a houpačkami.

Strava

Dle zájezdu, Polopenze - snídaně formou švédského stolu (výběr: mléko, káva, čaj, džus, pečivo, máslo, 3 druhy džemu, salám, sýr nebo vejce, ovesné vločky ...), servírované večeře podávané formou jednotného menu, přílohy a saláty formou bufetu, dezert nebo ovoce.

Pláž

Pláže jsou písčité s pozvolným vstupem do moře, vybavené slunečníky a lehátky.

Zábava

Naleznete zde velké množství obchodů, restaurací, kaváren, hospůdek s rybími specialitami a nejznámější noční kluby Olympské riviéry.

Aktuální popis od CK

Polohajeden z nejznámějších dominantních hotelů v Paralii, nacházející se 120 m od pláže, v blízkosti centra letoviska (cca 200 m) s řadou obchodů, stánků,...

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno

Nejnovější hodnocení

Neznámý uživatel, 26. 7. 2019 Kdo nečeká od ubytování moderní zařízení a dobré jídlo doporučuji. Běžné

Recenze

Kvalita a vybavení pokojů
Celkové vybavení
Prostředí okolo ubytování
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.