Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Adonis

Hotel rodinného typu Adonis s příjemnou atmosférou se nachází v letovisku Nei Pori na Olympské riviéře, poblíž jeho centra. Písečná pláž a moře jsou ve vzdálenosti cca 130 m, přes silnici. Kousek od hotelu jsou různé restaurace, taverny, pizzerie, kavárny, cukrárny, supermarkety, obchody se suvenýry, kostel je cca 300 m. V hlavní sezóně zde bývají různé atrakce pro děti, příjemná je též promenáda podél pláže.

Oblast
Středisko
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Adonis, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Adonis:

hotel rodinného typu Adonis s příjemnou atmosférou se nachází v letovisku Nei Pori, poblíž jeho centra. Písečná pláž a moře jsou ve vzdálenosti cca 130 m, přes silnici. Kousek od hotelu jsou různé restaurace, taverny, pizzerie, kavárny, cukrárny, supermarkety, obchody se suvenýry, kostel je cca 300 m. V hlavní sezóně zde bývají různé atrakce pro děti, příjemná je též promenáda podél pláže.

Kapacita:

celková kapacita dvoupatrového hotelu Adonis je 20 pokojů (1-, 2lůžkových s možností jedné přistýlky nebo třetího pevného lůžka). Všechny pokoje jsou vybaveny koupelnou se sprchou, WC, klimatizací (v provozu červen až září), telefonem, fénem, chladničkou, TV se satelitním příjmem (i 1 český kanál), balkónem nebo terasou s výhledem na letovisko nebo okolní zástavbu. Trezor na recepci (zdarma). Dětská postýlka na vyžádání zdarma.

Služby:

recepce (během dne), atrium, malý bar, vnitřní restaurace s TV se satelitním příjmem, venkovní posezení, venkovní kavárna, malá zahrada. Wifi v prostoru recepce zdarma.

Stravování v hotelu Adonis:

formou polopenze. Snídaně i večeře bufet.

Sport a zábava:

slunečníky a lehátka na pláži za poplatek (cca 6€/set/den). Vodní sporty na pláži (za poplatek).

Parametry

Typ ubytování nevyplněno
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.