Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Ouzery studia

Ubytování se nachází 100 m od písečné pláže v klidné části letoviska Leptokaria. Moderně vybavená prostorná studia (v několika budovách v těsné blízkosti) pro 2 až 4 osoby. Studia Ouzery jsou vybavena kuchyňkou (včetně lednice), vlastním soc. zařízením (sprcha + WC) a balkónem se zahradním nábytkem. V komplexu studií se nachází taverna.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Studio
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Ouzery studia, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha studií Ouzery

Ubytování se nachází 100 m od písečné pláže v klidné části letoviska Leptokaria.

Vybavení a kapacita

Moderně vybavená prostorná studia (v několika budovách v těsné blízkosti) pro 2 až 4 osoby. Studia Ouzery jsou vybavena kuchyňkou (včetně lednice), vlastním soc. zařízením (sprcha + WC) a balkónem se zahradním nábytkem. V komplexu studií se nachází taverna, ve které bude klientům podávána PLNÁ PENZE, která je zahrnuta v ceně zájezdů (podle zájezdu, a pořádající CK).

Strava

Dle CK, Plná penze (servírované kontinentální snídaně, jednoduché obědy o jednom chodu (polévka + pečivo), večeře formou jednotného menu o dvou chodech).

Pláž

Písečná pláž s pozvolným vstupem do moře.

Okolí

Vodní sporty, plážový volejbal.

Parametry

Typ ubytování Studio
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.