Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Anastasia

Příjemná studia Anastasia nacházející se v malebném letovisku Stegna, pouhých 50 metrů od písečné pláže jsou  opečovávána svými majiteli, kteří vás zde mile rádi přivítají a udělají vše proto, aby jste se zde cítili jako doma. Studia jsou vhodná i pro dříve narozené klienty, kteří upřednostňují pobyt blízko pláže, v dosahu nákupních možností a přesto v klidném a romantickém letovisku.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Studio
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Anastasia, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha domu Anastasia

Dvoupatrový dům se nachází v centru letoviska Stegna, v malebném zálivu, pouhých 50 m od písečné pláže, od které je oddělen málo frekventovanou místní komunikací. Rodinná studia jsou vedena pečlivými majiteli. Stegna je romantické místo s krásnou pláží olemovanou skalami a se spoustou typických řeckých taveren, obchůdků a s vlídnými obyvateli. Studia Anastasia doporučujeme nenáročným klientům, milovníkům přírody a všem, kteří rádi využijí svou dovolenou k relaxaci v malém letovisku.

Vybavení studií Anastasia

Dvoulůžková studia s možností přistýlky, sociální zařízení (WC, sprcha), kuchyňský kout (lednice, vařič, základní nádobí), TV (za poplatek), klimatizace, balkon nebo terasa.

Pláž

50 m, oblázkovo-písečná. Lehátka a slunečníky na pláži za poplatek.

Stravování

Dle CK. Vlastní. Možnost dokoupení servírovaných kontinentálních snídaní.

Aktuální popis od CK

Extra sdělení, priorita 1 ROZHODNĚTE SE VČAS A ZÍSKEJTE: AŽ 2 DĚTI ZDARMA a SLEVA pro dospělé(1. dítě do 15 let; 2. dítě do 15 let) Tyto nabídky se...

Parametry

Typ ubytování Studio
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.