Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Antuan Matina - studia

Příjemná jednopatrová vilka Antuan - Matina leží nedaleko starého přístavu mimo přímý dosah komunikace. Vilka je oplocená a obklopuje ji udržovaná zahrada plná květin a subtropického ovoce. Krásnou písčito-oblázkovou pláž máte na dohled, je to skutečně pár kroků. Oblast leží na východním pobřeží ostrova Rhodos.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Studio
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Antuan Matina - studia, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Studia Antuan - Matina

Příjemná jednopatrová vilka Antuan - Matina leží nedaleko starého přístavu mimo přímý dosah komunikace. Vilka je oplocená a obklopuje ji udržovaná zahrada plná květin a subtropického ovoce. Krásnou písčito-oblázkovou pláž máte na dohled, je to skutečně pár kroků.

Ubytování:

Studia Antuan - Matina jsou buď v 1. patře nebo ve zvýšeném přízemí a skýtají dostatek soukromí, protože balkóny jednotlivých studií jsou uzavřeny. V 1. patře jsou 2lůžková studia, kde si můžete vyžádat přistýlku (pro dítě do 12 let) a ve zvýšeném přízemí jsou 3lůžková studia s 1 manželskou postelí a 1 lůžkem. Největší předností tohoto ubytování je okouzlující výhled na moře. Studia jsou vybavena sprchou, WC, kuchyňským koutem (včetně vařiče, ledničky a základního nádobí), varnou konvicí a klimatizací (za příplatek).

Hodnocení:

Velmi příjemné ubytování v krásném prostředí východního pobřeží ostrova Rhodos, v blízkosti pláže a s velmi pohostinnými majiteli. Vzdálenost od pláže: cca 95 m. Vzdálenost od centra: cca 200 m.

Aktuální popis od CK

Cena zahrnujeletenku Praha/Brno - Rhodos - Praha/Brno včetně poplatků spojených s leteckou dopravou, transfery, 7x nebo 14x ubytování, strava dle popisu,...

Parametry

Typ ubytování Studio
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.