Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Bella Vista studia

Jednopatrová vilka Bella Vista je postavena ve svahu přímo nad pláží Stegna na okraji jihovýchodní části vesničky na ostrově Rhodos. Je obklopena krásnou udržovanou zahradou s krbem a prostorem na grilování. Na pláž i do centra vesničky se dostanete ani ne za 7 minut po cestě, která se svažuje přímo k moři.

Oblast
Středisko
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Bella Vista studia, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha studií Bella Vista

Jednopatrová vilka Bella Vista je postavena ve svahu přímo nad pláží Stegna na okraji jihovýchodní části vesničky. Je obklopena krásnou udržovanou zahradou s krbem a prostorem na grilování. Na pláž i do centra vesničky se dostanete ani ne za 7 minut po cestě, která se svažuje přímo k moři.

Ubytování:

Nová modrobílá vilka Bella Vista má 2lůžková studia buď ve zvýšeném přízemí nebo v 1. patře a jsou vybavena sprchou, WC, kuchyňským koutem (včetně vařiče, základního nádobí a ledničky), klimatizací (za příplatek) a sejfem (za příplatek). Studia mají pěkné terasy nebo balkóny a všechna mají výhled na moře.

Studia Bella Vista - hodnocení:

Velmi příjemné klidné prostředí s krásnou zahradou a dech beroucím panoramatickým výhledem na moře a na záliv s vesničkou. Vzdálenost od pláže: cca 350 m. Vzdálenost od centra: cca 350 - 400 m.

Aktuální popis od CK

Poloha Vzdálenost od centra Stegny cca250 m Restaurace, bary aobchůdky cca250 m Autobusová zastávka cca 150 m Letiště Rhodos cca 35 km Pláž Písčito-oblázková...

Parametry

Typ ubytování nevyplněno
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.