Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Calypso Palace

Hotel Calypso Palace se nachází na kopci nedaleko písčito-oblázkové pláže v živém letovisku Faliraki, dva kilometry od jeho centra, na ostrově Rhodos. Tento hotel díky komfortním pokojům i službám, které nabízí, je vhodný pro páry i pro rodiny s dětmi.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Calypso Palace, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Calypso Palace

Moderní hotel Calypso Palace se nachází v kopci nedaleko písčito-oblázkové pláže v letovisku Faliraki, za hotelem Calypso Beach, 2 km od centra letoviska a 20 km od letiště v Rhodu. Hotel Calypso Palace je vhodný pro páry i rodiny s dětmi. Oficiální kategorie: 4*.

Vybavení hotelu Calypso Palace

recepce, trezory, restaurace, hlavní bar, bar u bazénu, bazén, sauna, tenis, volejbal, mini golf, kulečník, šipky (veškeré tyto sportovní aktivity ve vedlejším hotelu Calypso Beach), noční klub, vodní sporty na pláži, animace, mini market.

Ubytování

Hotel Calypso Palace nabízí dvoulůžkové pokoje s možností 1 přistýlky s výhledem do zahrady nebo na moře a rodinné pokoje s výhledem na moře až pro 4 osoby. Pokoje jsou vybaveny koupelnou s WC, vysoušečem vlasů, plážovými osuškami, župany, trepkami, klimatizací (1.6. – 30.9., provoz závisí na počasí), telefonem, trezorem, ledničkou, připojením k internetu, SAT TV a balkónem.

Služby za poplatek

lehátka a slunečníky na pláži, internet, kulečník, trezor.

Pro děti

dětský bazén, dětské hřiště.

Strava

Dle ck, all inclusive: bufetové snídaně, bufetové obědy, bufetové večeře, občerstvení, místní alkoholické a nealkoholické nápoje.

Pláž

cca 400 m od pláže

Aktuální popis od CK

Popis hoteluEXKLUZIVNĚ v naší nabídce. Možnost využití vybavení sesterského hotelu. V blízkosti centra letoviska. Polohana mírném kopci. Obchody, restaurace...

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.