Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Dimitris

Moderně vybavený penzion Dimitris se studii a apartmány se nachází v příjemném letovisku Pefki. Ubytování je vhodné pro klienty všech věkových kategorií.  Pěkná pláž je vzdálená 100 metrů od penzionu. Na pláži je k dispozici dětský park s houpačkami.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Apartman, Studio
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Dimitris, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha penzionu Dimitris

Penzion Dimitris se nachází v letovisku Pefki. V nedalekém centru naleznete mnoho restaurací, obchodů s potravinami a také malý zábavní park pro děti.

Vybavení studií a apartmánů Dimitris

Moderně zařízená studia pro 2 – 3 osoby a apartmán pro 3 – 4 osoby jsou vybaveny kuchyňským koutem, soc. zařízením, balkónem, wi–fi připojením, TV, trezorem a klimatizací.

Stravování

Dle CK. Bez stravování.

Pláž

Písčito-oblázková pláž s pozvolným vstupem do moře, vhodná pro rodiny s dětmi se nachází 100 metrů od penzionu Dimitris. Na pláži se nacházejí dětské parky, houpačky a klouzačky.

Parametry

Typ ubytování Apartman, Studio
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.