Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Galini

Historický hotel Galini s působivou architekturou se nachází v centru městečka Pefki , 100 metrů od oblázkové pláže. Hotel disponuje dvojlůžkovými pokoji s možností využít jednu přistýlku. Ubytování je vhodné pro všechny věkové kategorie klientů, poblíž se nachází kavárny, bary, obchůdky ale i dětské hřiště.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Galini, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Galini

Historický hotel Galini se nachází v centru letoviska Pefki jen pár metrů od pláže. Hotel byl v roce 2008 kompletně rekonstruován, získal působivější nový vzhled ovlivněný neoklasickou architekturou. Dnes patří mezi moderní hotely s unikátním designem a skvělými službami a je jednou z dominantních budov na promenádě, která se táhne podél celého pobřeží. Najdete zde kavárny, bary, restaurace, obchody s potravinami, lékárnu a dětské hřiště.

Vybavení hotelu Galini

Hotel disponuje recepcí, restaurací, café barem, půjčovnou kol, moterek a aut.

Vybavení pokojů

Dvoulůžkový pokoj - koupelna se sprchou a WC, klimatizace v ceně, TV, telefon, lednička, vysoušeč vlasů, balkon. Některé pokoje mají výhled na moře. Možnost 1 přistýlky

Stravování

Dle CK. Snídaně - kontinentální

Pláž

Oblázková pláž je vzdálená 100 metrů od hotelu.

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.