Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Lindos Beach - vilka

Starobylá vilka Lindos Beach na ostrově Rhodos je po celkové rekonstrukci. Má roztomilý dvoreček, který je typický pro Lindos, je skrytý pro okolní návštěvníky vesničky a poskytne Vám tak dostatek soukromí. Vilka má 2 ložnice, v 1. ložnici je manželské lůžko a další lůžko a ve 2.ložnici jsou další 2 lůžka a možnost vyžádání přistýlky nebo dětské postýlky.

Oblast
Středisko
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Lindos Beach - vilka, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha vilky Lindos Beach

Vilka Lindos Beach je doslova vklíněna do zástavby starého centra Lindosu. Stojí ve svahu nad krásnou písečnou pláží.

Ubytování:

Starobylá vilka Lindos Beach je po celkové rekonstrukci. Má roztomilý dvoreček, který je typický pro Lindos, je skrytý pro okolní návštěvníky vesničky a poskytne Vám tak dostatek soukromí. Vilka má 2 ložnice, v 1. ložnici je manželské lůžko a další lůžko a ve 2.ložnici jsou další 2 lůžka a možnost vyžádání přistýlky nebo dětské postýlky. Ve vilce je kuchyňský kout (včetně vařiče, trouby, základního nádobí a ledničky) a obývací část. Mezi další vybavení patří pěkná koupelna s WC a vanou, klimatizace (za příplatek), TV a fén. Možnost pronájmu sejfu v kanceláři majitele, která je nedaleko.

Vilka Lindos Beach - hodnocení:

Vilka v krásném prostředí starého města se bude určitě líbit všem, kteří mají rádi romantiku starých míst a přitom si chtějí užít dostatek soukromí a krásné koupání. Vzdálenost od pláže: cca 135 m. Vzdálenost od centra: cca 100 m.

Parametry

Typ ubytování nevyplněno
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.