Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Mediterraneo Dodecaneso

Studia Mediterraneo Dodecaneso se skvělou polohou a výborným servisem vstřícných majitelů se nachází v oblíbeném letovisku Stegna, 80m od písečné pláže.  V blízkém okolí se nachází taverny i obchůdky.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel, Apartman, Studio
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Mediterraneo Dodecaneso, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Mediterraneo Dodecaneso

Nový, malý apartmánový komplex se nachází nedaleko písečné pláže ve Stegně. Na pláž se dostanete velmi rychle - asi za 5 minut. V okolí jsou taverny a obchody. Součástí komplexu je i malý obchod majitele.

Vybavení domu Mediterraneo Dodecaneso

Budovy komplexu jsou uspořádány v atriovém stylu. Zastíněné terasy a balkony studií směřují do vnitřního prostoru s trávníky a květinami. Studia a apartmány jsou moderně a dobře vybaveny. Studia mají 2 nebo 3 lůžka. K dispozici jsou také studia s manželským lůžkem a palandou (až pro 4 osoby). Apartmány mají jednu ložnici se dvěma lůžky a dále obytnou místnost se dvěma lůžky (může být rozkládací gauč nebo palanda). Výhled je zpravidla do zeleně, z 1. patra pak může být i částečný výhled na moře a pláž, částečně zastíněný zelení. Studia i apartmány jsou vybaveny kuchyňským koutem (včetně vařiče, lednice a základního nádobí pro vaření a stolování), klimatizací (za poplatek na místě), TV a koupelnou se sprchou a WC.

Stravování

Dle CK. Snídaně.

Pláž

Studia a apartmáyn se nachází 80m od pláže.

Parametry

Typ ubytování Hotel, Apartman, Studio
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.