Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Miraluna Sea Side

Hotel Miraluna Sea Side nacházející se v letovisku Kiotari na ostrově Rhodos doporučujeme všem věkovým kategoriím klientů, ale i rodinám s dětmi, pro které je zde vytvořené příjemné zázemí se širokou nabídkou služeb i vyžití.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel, Bungalov
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Miraluna Sea Side, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Miraluna Sea Side

Hotel Miraluna Sea Side, skládající se z hlavní budovy a 8 přilehlých bungalovů, se nachází přímo u písčito-oblázkové pláže v letovisku Kiotari, 300 m od nejbližších nákupních možností, 13 km od letoviska Lindos a 60 km od letiště. Hotel Miraluna Sea Side se nachází přímo na pláži.

Vybavení hotelu Miraluna Sea Side

recepce, trezory, společenská místnost s TV, hlavní restaurace, taverna Dionysos, hlavní bar, snack bar, bar u bazénu, bazény, centrum zdraví (krytý bazén, spa, sauna, jacuzzi, turecké lázně), centrum sportů – aerobik, basketbal, plážový volejbal, kulečník, pétanque, šipky, mini fotbal, mini golf, tenis, volejbal, vodní sporty na pláži, disco club, animace 5 dní v týdnu.

Ubytování

Hotel Miraluna Sea Side nabízí ekonomické dvoulůžkové pokoje s možností 1 přistýlky, standardní dvoulůžkové pokoje s možností 1 přistýlky, rodinné pokoje až pro 4 osoby, rodinné pokoje až pro 4 osoby se soukromým bazénem a nadstandardní rodinné pokoje až pro 5 osob. Pokoje jsou vybaveny koupelnou s WC, vysoušečem vlasů, klimatizací (červenec – srpen), mini barem, mini ledničkou, telefonem, TV a balkónem nebo terasou.

Služby za poplatek

lehátka a slunečníky na pláži, trezor, centrum zdraví a některých sportů, vodní sporty na pláži.

Pro děti

dětské bazény, dětské hřiště, dětský aqua club s pirátskou lodí a 2 skluzavkami.

Strava

Dle ck, all inclusive: bufetové snídaně (07:00 – 10:00), bufetové obědy (12:30 – 14:30), bufetové večeře (18:30 – 21:30), občerstvení (10:00 – 21:30), odpolední káva/čaj a zákusky (15:30 – 16:30), místní alkoholické a nealkoholické nápoje (11:00 – 23:00), pro rodiny – zmrzlina (10:00 – 18:00), nealkoholické nápoje (10:00 – 23:30), časné večerní dětské menu.

Parametry

Typ ubytování Hotel, Bungalov
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.