Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Pefkos Garden

Příjemný rodinný hotel Pefkos Garden s bazénem se nachází na ostrově Rhodos v klidném prostředí letoviska Pefki. Rozprostírá se na mírném kopci v rozkvetlé zahradě. Součástí hotelu Pefkos Garden je recepce, restaurace, snack bar, poool bar, televizní místnost, venkovní a dětský bazén se slunečníky a lehátky.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Pefkos Garden, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Pefkos garden

Příjemný rodinný hotel Pefkos Garden s bazénem se nachází v klidném prostředí letoviska Pefkos. Rozprostírá se na mírném kopci v rozkvetlé zahradě. Od krásné písčito-oblázkové pláže  je vzdálen 300 m a od centra letoviska 200 m. Součástí hotelu Pefkos Garden je  recepce, restaurace, snack bar, poool bar, televizní místnost, venkovní a dětský bazén se slunečníky a lehátky.

Sportovní zázemí hotelu:

stolní tenis, šipky-zdarma, biliard, tenisové kurty. Na centrální pláži je možnost vodních sportů.

Ubytování:

2 lůžkové pokoje s možností až dvou přistýlek mají vlastní sociální zařízení, klimatizaci (za příplatek 6 € /den), TV, minibar, balkon nebo terasu.

Stravování

Dle zájezdu a CK, možno ALL INCLUSIVE (do 24:00 h) - snídaně, obědy, večeře a občerstvení během dne, alkoholické nápoje místní výroby a nealkoholické nápoje.

Proč si vybrat hotel Pefkos Garden?

  • klidné a příjemné prostředí
  • sportovní vyžití, vodní sporty
Aktuální popis od CK

StřediskoPefkiPolohaHotel s rodinnou atmosférou leží v mírném svahu v krásné zahradě, cca 200 m od letoviska Pefkos a cca 350m od písečné pláže. Letiště a...

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.