Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Studia Amphitheatre

V jednom z nejhezčích míst ostrova Rhodos, ve městečku Lindos, jsme pro vás našli ubytování, které zaujme snad každého romantika. Na upatí kopce, na kterém se pyšně tyčí místní akropole, je skryté městečko plné bílých domků s úzkými uličkami, které se klikatí až k moři. Daleko od ruchu civilizace si tady musí každý připadat jako z jiného světa.

Oblast
Středisko
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Studia Amphitheatre, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Popis studií Amphitheatre

V jednom z nejhezčích míst v Řecku, ve městečku Lindos, jsme pro vás našli ubytování, které zaujme snad každého romantika. Na upatí kopce, na kterém se pyšně tyčí místní akropole, je skryté městečko plné bílých domků s úzkými uličkami, které se klikatí až k moři. Daleko od ruchu civilizace si tady musí každý připadat jako z jiného světa. Přes den sem přijíždějí turisté s celého ostrova, aby vyšplhali na akropoli a mohli shlédnout překrásné scenérie celého Lindu. Večer se pak uličky zaplní, z místních barů se ozývá hudba, z taveren voní řecké dobroty a prodavači nabízejí své zboží přímo na ulici. Pod městečkem je několik krásných písečných zátok, kde můžete jen tak relaxovat či u okolních skal prozkoumat se šnorchlem místní podmořský svět. Studia Amphitheatre doporučujeme klientům, kteří vyhledávají neobvyklá místa k prožití své dovolené.

Vybavení studií

200 m od písečné a oblázkové pláže blízko centra Lindu noční život romantické večery v ojedinělém místě

Vybavení pokoje

Dvoulůžkové studio – koupelna s vanou a WC, kuchyňský kout se základním vybavením, klimatizace za poplatek 7 Eur/den , lednice, balkon nebo terasa. Apartmán nemá balkon ani terasu. Možnost 1-2 přistýlek.

Stravování

vlastní, v centru najdete desítky různých restaurací.

Další údaje o studiích Amphitheatre

3 studia a 3 apartmány Úklid: 6x týdně Výměna ložního prádla: 2x týdně Výměna ručníků: 2x týdně

Cena kombinovaných zájezdů zahrnuje

v květnu bus + loď tam a letecky zpět, v říjnu letecky tam a bus + loď zpět, doprava luxusním autokarem (klima, WC, video) Praha – Itálie, trajekt Itálie - Řecko (sedačka na palubě), trajekt Athény – Rhodos (sedačka na palubě), transfery v destinaci, ubytování a stravování dle ubytovacích kapacit 13x květen letenka Rhodos – Praha (říjen letenka Praha – Rhodos), letištní, bezpečnostní a palivový příplatek 1500,- Kč (děti 2-5 let 1100,- Kč), služby delegáta, povinné smluvní pojištění, základní pojištění ECP

Parametry

Typ ubytování nevyplněno
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.