Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Sun & Sea

Malý rodinný hotel Sun & Sea je situován na ostrově Rhodos v letovisku Faliraki cca 300 m od pláže. 20 minut se cesty od hotelu najdete četný počet kaváren, restaurací, clubů, barů a obchodů.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Apartman, Studio
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Sun & Sea, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha apartmánů Sun & Sea

Malý rodinný hotel Sun & Sea je situován cca 300 m od pláže. 20 minut se cesty od hotelu najdete četný počet kaváren, restaurací, clubů, barů a obchodů.

Popis komplexu a vybavení Sun & Sea Apts a vybavené

Hotel nabízí klientům vstupní halu s nonstop recepcí, restaurací a snack barem . V tropické zahradě se nachází bazén pro dospělé i děti s možností využití lehátek se slunečníky a dětské hřiště. Dále hotel poskytuje minifotbal, air hokej, stolní tenis, billiard.

Pokoje

Hotel Sun & Sea Apts nabízí ubytování buď ve 2lůžkových studiích s možností jedné přistýlky nebo apartmánech až pro 5 osob. V obou ubytovacích jednotkách je kuchyňský kout s lednicí, telefon, SAT/TV, sociální zařízení (WC + sprcha), trezor, klimatizaci a balkon.

Strava

Dle CK, vlastní

PLÁŽ

Hotel Sun & Sea je 300 m od písečné pláže.

Aktuální popis od CK

Řecko / Rhodos / Faliraki. Příjemný rodinný hotelový komplex se zahradou na klidném místě, vzdálený cca 900 metrů od rušného centra městečka Faliraki s...

Parametry

Typ ubytování Apartman, Studio
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.