Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Fanes

Oblast
Typ letoviska Klidné
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Fanes, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Aktuální nabídka hotelů, apartmánů a studií

Hotel
Ubytování
Cena s poplatky od

Letovisko Fanes

Z hlediska turistů letovisko Fanes není ani tak letovisko, jako název hotelového kompelxu místa poblíž vesničky Fanes. Od moře je vesnička Fanes asi 1500 - 2000 metrů a je tam takový ten základ - sem tam taverna, minimarket. Je to podobné, jako vedlejší letovisko Theologos. Pokud chcete do hotelového komplexu a strávit dovolenou tam, tak jsou obě letoviska ok. Pokud však chcete z ostrova Rhodos mít trochu více, doporučuji se ohlédnout po letoviscích na druhé straně ostrova (Stegna, Kolymbia, Lardos, Pefki....)

Fanes - pláž

Pláž u letoviska Fanes je smíšená, najdete zde spíše kameny a oblázky.

Tipy na hotel v letovisku Fanes

All Senses Nautica od 17 990 Kč se všemi poplatky

Luxusní rezort All Senses Nautica se nachází přímo u užší písečně-oblázkové pláže poblíž rybářské vesničky Fanes (Řecko, Rhodos). Sestává z hlavní budovy a bungalovů umístěných v nádherné zahradě. Hostům je k dispozici recepce, Wi-Fi ve společných prostorách zdarma, 3 restaurace, bary, minimarket, bazén s lehátky a slunečníky, dětský bazén a hřiště. Dále můžete navštívit lázně, fitness, letní kino nebo si zahrát tenis, plážový volejbal a minigolf. Animační program (6x týdně) zahrnuje ranní cvičení, aqua aerobic, sportovní aktivity, hry a soutěže. Večer se můžete pobavit při živé hudbě i vystoupeních. Doporučujeme všem, kteří si chtějí užít opravdu luxusní dovolenou plnou odpočinku a relaxace.

1.

Medblue Fanes

Areál hotelu Medblue Fanes skládající se z několika budov leží v klidné části letoviska Fanes (ostrov Rhodos), přímo u úzké oblázkové pláže (doporučujeme boty do vody). Oblázkovo-písečná pláž je vzdálena 200 m, centrum letoviska Fanes 1 km, hlavní město Rhodos 20 km. Hotel Medblue Fanes doporučujeme klientům, kteří vyhledávají klid a relaxaci.

2.

Parametry

Typ letoviska Klidné
Aktivity v letovisku nevyplněno
--- • --- • ---
---