Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Amaryllis

Příjemný, dobře vybavený hotel se nachází nedaleko pláže Perissa v blízkosti obchodů, barů a restaurací. Hotel doporučujem hostům všech věkových kategorií.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Amaryllis, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha a popis hotelu Amaryllis

Amaryliis hotel se nachází v oblasti Perissa. Nejslavnější pláž Perissa se nachází 120m od hotelu. V blízké vzdálenosti se nacházejí obchůdky, bary, taverny a restaurace. Letiště je vzdáleno cca 25 minut od hotelu. Hlavní město Fira je vzdáleno 15 km. Hotel je vhodný pro všechny věkové kategorie i pro rodiny s dětmi.

Vybavení hotelu Amaryllis

- 24 hodinová recepce - půjčovna automobilů a motocyklů - Wi-Fi (zdarma) - doktor na vyžádání - bar u bazénu - bazén s jacuzzi - bazén pro děti - posilovna - trezor - internetový a kopírovací koutek

Vybavení pokoje

Hotel nabízí ubytování v několika typech pokojích: Dvoulůžkový pokoj Standard Dvoulůžkový pokoj Eco Trojlůžkový pokoj Standard Trojlůžkový pokoj Eco Dvoulůžkový pokoj Superior Čtyřlůžkový suite Superior  Všechn pokoje jsou vybavené: klimatizací, satelitní Tv.

Stravování

Dle ck: Hotel nabízí stravování formou snídaně nebo polopenze.

Pláž a plážový servis

Nejslavnější pláž Perissa se nachází 120m od hotelu Amaryllis. Na pláži jsou lehátka a slunečníky za poplatek.

Sport a zábava

Posilovna, bazén s jacuzzi

Aktuální popis od CK

Amaryliis hotel se nachází v oblasti Perissa. Nejslavnější pláž Perissa se nachází 120m od hotelu. V blízké vzdálenosti se nacházejí obchůdky, bary, taverny...

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.