Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Fira - hlavní město

Oblast
Typ letoviska Klidné
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Fira - hlavní město, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Aktuální nabídka hotelů, apartmánů a studií

Hotel
Ubytování
Cena s poplatky od
Hotelový pokoj
31 990 Kč
Hotelový pokoj
32 090 Kč
Hotelový pokoj
35 065 Kč
Hotelový pokoj
43 890 Kč

Fira - hlavní město

Popis dosud nebyl přidán

Kam se na Santorini jezdí?

Z České republiky se na Santorini jezdí hlavně do středisek Agios Georgios, Akrotiri, Ammoudi, Exomitis, Fira - hlavní město, Imerovigli, Kamari, Megalohori, Oia, Paradisi, Perissa a Perivolos.

Tipy na hotel v letovisku Fira - hlavní město

El Greco Resort od 32 090 Kč se všemi poplatky

Luxusní hotel se nachází pouze několik minut jízdy od hlavního města Thira, nedaleko obchodů, restaurací a barů a 7 km od letiště. Hotel je vhodný pro páry i rodiny s dětmi. Vzhledem ke své poloze hotel není vhodný pro osoby s problémy pohybového aparátu.

1.

Cliff Side Suites od 35 065 Kč se všemi poplatky

Pouhých 500 m od centra města Fira s množstvím nákupních možností (restaurace, bary, kavárny, obchůdky) a památek, cca 4 km od pláže Monolithos.

2.

Santorini Reflexions Volcano

Santorini Reflexions Volcano se nachází v terasovité zástavbě na západní straně ostrova s překrásným výhledem na kalderu a moře. Je to nejfotografovanějšího místa ostrova – vedle kostela St. Johna, známého z typických pohlednic ze Santorini.

3.

Belvedere od 43 890 Kč se všemi poplatky

Belvedere se nachází ve vesničce Firaostefani, 10 minut chůze od krásného hlavního města Santorini Fira. Pomocí místní architektury si zde užijete odpočinek a relax.

4.

Santorini Palace od 31 990 Kč se všemi poplatky

Santorini Palace Hotel se nachází ve vesnici Firostefani, pouhých 10 minut chůze od hlavního města Santorini, vesnice Fira. Palác Santorini kombinuje kykladské prostředí s úchvatným výhledem na východní stranu ostrova. Mezi zajímavosti v okolí patří Dominikánský klášter, Katolická katedrála, Řecká pravoslavná katedrála, Lanovka a starý přístav, Archeologické muzeum, Pravěké muzeum, obchody, restaurace a noční kluby.

5.

Parametry

Typ letoviska Klidné
Aktivity v letovisku nevyplněno
--- • --- • ---
---