Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Vila Karina

Studia Vila Karina leží v udržované zahradě 150 m od překrásné písečné pláže Kolios Beach, v malé vesničce Agia Paraskevi na ostrově Skiathos. Tato vesnice se skládá převážně s hotelů, několika původních řeckých domků, supermerketů, barů, restaurací a kostela. Nejbližší supermarket je cca 30 m. Agia Paraskevi má časté autobusové spojení s okolními plážemi a hlavním městem.

Oblast
Středisko
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Vila Karina, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha objektu Vila Karina

Studia Vila Karina leží v udržované zahradě 150 m od překrásné písečné pláže Kolios Beach, v malé vesničce Agia Paraskevi. Tato vesnice se skládá převážně s hotelů, několika původních řeckých domků, supermerketů, barů, restaurací a kostela. Nejbližší supermarket je cca 30 m. Agia Paraskevi má časté autobusové spojení s okolními plážemi a hlavním městem.

Stravování

Bez stravy.

Ubytování ve Vila Karina

Prostorná studia s balkonem nebo terasou a vlastním sociálním zařízením (sprcha, WC), kuchyňkou se základním vybavením, lednicí, varnou konvicí a klimatizací zdarma. Možnost jedné přistýlky.

Vybavení

Villa Karina má krásnou udržovanou zahradu s příjemným posezením a grilovacím koutkem, klienti mohou využít venkovního bazénu a baru hotelu Yadim, který leží přímo u vily.

Doporučení

Vhodná pro všechny věkové kategorie a rodiny s dětmi.

Pláž

Studia Vila Karina jsou vzdálena 150 m od písečné pláže Kolios, lehátka a slunečníky za poplatek.

Parametry

Typ ubytování nevyplněno
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.