Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Skiathos Princess

Luxusní hotel Skiathos Princess leží přímo u krásné písečné pláže v zátoce Platanias na Skiathosu. Skvělý hotelový servis nenechá nikoho na pochybách, že Skiathos Princess patří k nejlepším hotelům na ostrově. Nedaleko se nachází malé centrum, které nabízí několik taveren či barů k posezení. Do přístavu Skiathos jezdí do pozdních nočních hodin místní autobusová linka, takže se snadno dostanete za nákupy či za zábavou.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Skiathos Princess , budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Popis hotelu Skiathos Princess

Luxusní hotel Skiathos Princess nabízí dovolenou pro nejnáročnější klienty. Přímo u krásné písečné pláže v zátoce Platanias najdou všichni hosté božský klid při relaxování u bazénu nebo na pláži. Skvělý hotelový servis nenechá nikoho na pochybách, že Skiathos Princess patří k nejlepším hotelům na ostrově. Luxusně zařízené pokoje jsou dostatečně prostorné a stylově zařízené. Nedaleké malé centrum nabízí několik taveren či barů k posezení. Do přístavu Skiathos jezdí do pozdních nočních hodin místní autobusová linka, takže se snadno dostanete za nákupy či za zábavou. Doporučujeme náročným klientům.

Poloha hotelu Skiathos Princess

Luxusní hotel Skiathos Princess leží přímo u krásné písečné pláže v zátoce Platanias. Skvělý hotelový servis nenechá nikoho na pochybách, že Skiathos Princess patří k nejlepším hotelům na ostrově. Nedaleko se nachází malé centrum, které nabízí několik taveren či barů k posezení. Do přístavu Skiathos jezdí do pozdních nočních hodin místní autobusová linka, takže se snadno dostanete za nákupy či za zábavou. Hlavní město Skiathos je vzdálené 8 km.

Stravování

Polopenze. Snídaně a večeře formou bufetu.

Ubytování v Skiathos Princess

Luxusní pokoje s balkonem nebo terasou a vlastním sociálním zařízením (vana, WC), vysoušečem vlasů, minibarem, TV/SAT, telefonem a klimatizací. Třílůžkové a rodinné pokoje na vyžádání.

Vybavení

Rozsáhlý komplex Skiathos Princess v rozlehlé zahradě nabízí svým klientům vstupní halu a recepcí, WiFi, trezory u recepce, dvě restaurace a dva bary, tavernu, pool bar, venkovní bazén, dětský bazén (lehátka, slunečníky a ručníky zdarma), dětské hřiště, miniklub, stolní tenis, saunu, jacuzzi a malé fitness zdarma. Hotel pořádá večery s živou hudbou.

Doporučení

Skiathos Princess doporučujeme náročným klientům.

Pláž

Písečná pláž s pozvolným vstupem do moře, lehátka a slunečníky za poplatek.

Aktuální popis od CK

Cena zahrnujeletenku Praha - Skiathos - Praha včetně poplatků spojených s leteckou dopravou, transfery, 10x nebo 11x ubytování, stravu dle ceníku, služby...

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.