Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Aethria

Hotel Aethria s rodinnou atmosférou se nachází v zahradě, kousek od centra hlavního města Thassos, Limenas a zároveň nedaleko od hezké pláže s průzračným mořem. Hotel je vhodný pro všechny věkové kategorie.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Aethria, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Aethria

Rodinný hotel umístěný cca 200 m od centra hlavního města Thassosu, Limenas, a přibližně 300 m od přístavu s průzračnou vodou. Hotel leží cca 500 m od oblázkové pláže. Jedna z nejkrásnějších pláží na ostrově se nachází cca 3 km od hotelu.

Vybavení hotelu Aethria

Hotel má vstupní halu s recepcí, trezor v recepci (za poplatek), Wi-Fi v prostorách recepce a lobby, restauraci, bar u bazénu a tenisový kurt s večerním osvětlením za poplatek.

Vybavení pokojů

Pokoje s balkonem a vlastním sociálním zařízením (sprcha nebo vana, WC, fén) jsou klimatizovány (klimatizace za poplatek) a vybaveny TV a chladničkou.

Stravování

Snídaně se podávají v hotelové restauraci formou bufetu.

Pláž

Oblázková pláž se nachází cca 500 m od hotelu. Slunečníky a lehátka na pláži za poplatek. Na přístavní pláž cca 350 m.

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.