Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Alexandra vila

Menší příjemná vila Alexandra s 12-ti pokoji se nachází na ostrově Thassos v hlavní části Limenas v udržované krásné zahradě . V blízkém okolí vily Alexandra najdete tavernu s vyhlášenými řeckými specialitami, supermarket. Hlavní město Limenas s bankou, kavárnami a nákupním centrem je vzdáleno cca 15 min. chůzí.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Alexandra vila, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha vily Alexandra

Menší příjemná vila Alexandra s 12-ti pokoji se nachází v hlavní části Limenas v udržované krásné zahradě. V blízkém okolí vily Alexandra najdete tavernu s vyhlášenými řeckými specialitami, supermarket. Hlavní město Limenas s bankou, kavárnami a nákupním centrem je vzdáleno cca 15 min. chůzí.

Ubytování

Jednoduše a vkusně zařízené dvoulůžkové pokoje s možností 1 přistýlky, vlastním soc. zařízením, lednicí, balkonem či terasou. Hostům je k dispozici společná kuchyňka pro přípravu snídaně.

Stravování

Dle CK, bez stravy. Možnost dokoupení polopenze ve vedlejším hotelu na místě.

Pláž

Ve vzdálenosti cca 100 m od vily. Lehátka a slunečníky za poplatek.

Náš názor na vilu Alexandra

Rodinné ubytování v klidné části s dobrou dostupností do centra. Vhodné pro nenáročnou klientelu.

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.