Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Christos

Menší hotel rodinného charakteru Christos je situovaný v zahradě s bazénem a tavernou na konci promenády, přímo u pláže. Oblíbené letní středisko Limenária na Thassosu je známé svou dlouhou písčitou pláží, kterou po celé délce lemuje romantická pěší promenáda.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Apartman, Studio
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Christos , budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Christos

Menší hotel rodinného charakteru Christos je situovaný v zahradě s bazénem a tavernou na konci promenády, přímo u pláže. Oblíbené letní středisko Limenária je známé svou dlouhou písčitou pláží, kterou po celé délce lemuje romantická pěší promenáda.

Stravování

Polopenze. Servírované snídaně a večeře.

Ubytování v Christos

Prostorná studia jsou vybavena vlastním sociálním zařízením (WC, sprcha, vysoušeč vlasů), kuchyňským koutem s lednicí, vařičem a základním nádobím, klimatizací zdarma, všechna studia mají balkon nebo terasu. Možnost až dvou přistýlek.

Vybavení

Hotel Christos má pro své hosty k dispozici bazén, slunečníky a lehátka u bazénu zdarma, v zahradě tavernu, na pláži bar.

Doporučení

Hotel Christos má vynikající polohu, blízko centra, přímo u nádherné písčité pláže.

Pláž

Dlouhá písčitá pláž je pouze přes klidnou promenádu. Slunečníky a lehátka na pláži zdarma.

Aktuální popis od CK

Polohavelmi příjemná studia, situovaná v těsné blízkosti moře ve dvoupatrové budově, se nachází na okraji letoviska Limenaria. Přístav je ve vzdálenosti cca...

Cena zahrnujeletenku Praha/Brno - Kavala - Praha/Brno včetně leteckých poplatků spojených s leteckou dopravou, transfery v destinaci, 7x, 10x nebo 11x...

PoznámkaPovinná pobytová taxa: 0,50 za studio a noc. Poplatek je účtován za celé studio / apartmán, nikoliv za osobu a platí se na místě.Cena...

Parametry

Typ ubytování Apartman, Studio
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.