Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Thalassies

Rodinný třípatrový hotel se nachází na ostrově Thassos přímo u pláže přes promenádu v centru střediska Limenária ve vzdálenosti 45 km od přístavu Limenas. V roce 2008 bylo postaveno v zahradě u bazénu nové křídlo hotelu Thalassies

Oblast
Středisko
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Thalassies, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Thalassies

Rodinný třípatrový hotel Thalassies se nachází přímo u pláže přes promenádu v centru střediska Limenária ve vzdálenosti 45 km od přístavu Limenas. V roce 2008 bylo postaveno v zahradě u bazénu nové křídlo (Thalassies Nouveau) hotelu Thalassies.

Pláž

Písčitá pláž s oblázky s pozvolným vstupem do moře. Lehátka a slunečníky na menší pláži před hotelem Thalassies zdarma, na společné pláži za poplatek.

Vybavení pokojů v hotelu Thalassies

Dvoulůžkové pokoje s možností jedné přistýlky mají televizi, trezor a klimatizaci za poplatek, koupelnu se sprchou a vysoušečem vlasů, telefon a balkon s výhledem na moře, na bazén, do zahrady případně do okolí. Na každém patře v budově u promenády je velká společná lednice.

Stravování

Dle zájezdu - možno polopenze servírovaná v taverně (restauraci) na břehu moře.

Parametry

Typ ubytování nevyplněno
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.