Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Anna Beach

Příjemná studia s přátelskou atmosférou a výbornou polohou – jen kousek od moře a blízko centra. Doporučujeme pro všechny věkové kategorie. Oblast - ostrov Thassos

Oblast
Středisko
Typ ubytování Studio
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Anna Beach, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Ubytování / Vybavení:

studia pro 2 osoby s možností 1 přistýlky (pohovka vhodná pro dítě) * kuchyňský kout * lednička * základní nádobí * TV/SAT * klimatizace (za poplatek) * koupelna (sprcha) / WC * balkón * trezor (za poplatek).

Pláž:

10 m

Náš názor:

Příjemná studia s přátelskou atmosférou a výbornou polohou – jen kousek od moře a blízko centra. Doporučujeme pro všechny věkové kategorie.

Odkaz na stránky komplexu Anna Beach

Anna Beach

Aktuální popis od CK

StřediskoLimenariaPolohaHotel se nachází ve středisku Limenaria, cca 100 m od centra a cca 40 km od hlavního města Limenas.VybaveníHotel nabízí 22 studií,...

Parametry

Typ ubytování Studio
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.