Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Trypiti Bungalows

Moderní hotel je postaven na ostrově Thassos ve svahu a většina pokojů má krásný výhled na zátoku Trypiti s písečnou pláží (v moři se místy nacházejí kamenná plata), která je od hotelového bazénu vzdálená jen 250 m. Pokoje jsou ve 12ti samostatných budovách v zahradě, všechny jsou od poloviny června do poloviny září klimatizovány a mají balkon nebo terasu.

Oblast
Středisko
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Trypiti Bungalows, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Popis hotelu Trypiti Bungalows

Moderní hotel Trypiti Bungalows je postaven ve svahu a většina pokojů má krásný výhled na zátoku Trypiti s písečnou pláží (v moři se místy nacházejí kamenná plata), která je od hotelového bazénu vzdálená jen 250 m. Pokoje jsou ve 12ti samostatných budovách v zahradě, všechny jsou od poloviny června do poloviny září klimatizovány a mají balkon nebo terasu. Výborné stravování, krásná pláž a božský klid, zaručuje hotelovým návštěvníkům prožití klidné a pohodové dovolené. Do nedaleké Limenárie lze kdykoli dojet za nákupy a zábavou třeba taxíkem za cca 5 Eur. Hotel Trypiti Bungalows doporučujeme všem, kteří hledají odpočinek a krásné koupání na nepřeplněné pláži.

Vybavení hotelu Trypiti Bungalows

250 m od krásné písečné pláže slunečníky a lehátka na pláži zdarma 2,5 km od centra Limenárie bazén se slunečníky a lehátky zdarma wi-fi připojení v recepci hotelu zdarma dětský bazén a dětské hřiště restaurace bar minimarket stolní tenis biliár

Vybavení pokoje

dvoulůžkový pokoj – koupelna se sprchou a WC, lednice, rádio, klimatizace, balkon nebo terasa v přízemí. Trezor na recepci za příplatek - cca 10 Eur/týden. Možnost 2 přistýlek.

Stravování

all-inclusive standard – snídaně, obědy a večeře formou bufetu, v průběhu dne občerstvení (sendviče, pizza, těstoviny, hod-dog apod.), nealkoholické a místní alkoholické nápoje po celý den (kromě nočních hodin).

Další údaje

97 pokojů, 2 patra, 12 budov v zahradě. Úklid: 7x týdně. Výměna ložního prádla: 2x týdně. Výměna ručníků: 3x týdně.

Trypiti Bungalows na webu

Hotel Trypiti Bulgalows

Názory klientů

V termínu 16.-26.9.2009 jsme prostřednictvím Vaší CK byli na dovolené na ostrově Thassos. Rádi bychom touto cestou poděkovali delegátovi za jeho vynikající péči o nás. Využili jsme většinu nabízených aktivit, kterými nás provázel. Jeho výborný přístup, znalosti řeckých dějin a reálií, i jejich skvělé podání nás velmi potěšily a zpříjemnily nám dovolenou. Shodli jsme se, že tak výborného delegáta jsme během našich předchozích dovolených nikdy nepotkali. S úctou, Markéta a František Kadlecovi (1.10.2009)

"Krásné zážitky" - prostřednictvím Vaší CK jsme strávili nádhernou dovolenou na ostrově Thassos v hotelu Trypiti Bungalows. Chtěli byhom touto cestou poděkovat za krásné zážitky, klidný a bezstrarostný pobyt. manželé Kroupovi Navštívili jsme s Vaší kanceláří 2x řecké ostrovy. Loni Lesbos a letos Thassos. Za dobrou práci se sluší poděkovat. Chtěli bychom Vám všem velice poděkovat na krásné dovolené. Říká se, že dovolená je taková, jakou si jí člověk udělá. Když jsou ale vytvořeny příznivé podmínky, hned je veseleji. Zejméne z Thassosu jsme byli okouzleni. Bydleli jsme v bungalovech Trypiti a nemělo to chybu. Bylo nás osm a již dnes krize nekrize si s Vámi dáme Thassos znovu v plné sestavě. Takže netrpělivě čekáme na začátek listopadu na nový katalog a doufáme, že tam Trypiti zase najdeme - zaplatíme a budeme se těšit na super dovču. Nemáme ve zvyku jezdit dvakrát na totéž místo, ale v tomto případě uděláme rádi vyjímku. S pozdravem, Vaši spokojení cestovatelé, Vladislav Soušek s přáteli. (6.8.2009)

Aktuální popis od CK

StřediskoLimenariaPolohaHotelový komplex bungalovů (ex hotel Trypiti and Suites) je situován v zahradě u lokální komunikace, na kopci nad pláží Tripiti...

Parametry

Typ ubytování nevyplněno
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.