Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Elena

Útulná studia Elena se nachází poblíž pláže Kinyra a jsou obklopena příjemnou zahradou plnou rostlin, k dispozici je zde hostům pergola s grilem. Studia jsou vhodná pro všechny věkové kategorie klientů.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Studio
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Elena, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha Domu Elena

Dům Elena je obklopen zahradou, přibližně 5 minut chůze od pláže Kinyra Beach.

Vybavení domu Elena

Na udržované zahradě plné rostlin je i místo pro dětské hry, k dispozici je také malé soukromé parkoviště. Můžete zde i grilovat a relaxovat pod pergolou.

Vybavení studií Elena

Všechna studia jsou příjemně vybavená, mají prostorné balkony s výhledem na hory a moře,koupelnu s WC, ledničku, kuchyňku se základním vybavením, TV a klimatizaci.

Stravování

Dle CK. Bez stravy.

Pláž

Nejbližší pláž se nachází 300 metrů od studií. V okolí můžete navštívit i vzálenější pláže – Paradise (2 km) a Golden Beach (7 km)

Parametry

Typ ubytování Studio
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.