Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Anastázia Vila

Menší vilka s předzahrádkou (2 samostatné protilehlé budovy uprostřed s dvorkem s příjemným posezením pod pergolou) se nachází na ostrově Thassos v klidné části letoviska Limenária, 10 m od písčitooblázkové pláže, cca 500 m od centra.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Studio
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Anastázia Vila, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Vila Anastázia

Menší vilka Anastázia s předzahrádkou (2 samostatné protilehlé budovy uprostřed s dvorkem s příjemným posezením pod pergolou) se nachází v klidné části letoviska Limenária, 10 m od písčitooblázkové pláže, cca 500 m od centra.

Vybavení

Zastřešené posezení v zahradě s možností grilování ve venkovním krbu. Klienti také mohou využívat bazén v 30 m vzdáleném hotelu Agali. 3 lůžková studia s vlastním sociálním zařízením, kuchyňským koutem se základním vybavením, varnou konvicí a prostornou terasou s posezením a výhledem do dvora. Všechny pokoje jsou vybaveny ventilátorem.

Stravování

Dle ck a zájezdu, v ceně obvykle není zahrnuto stravování - možno dokoupit v 30 m vzdáleném hotelu Agali.

Pláž

Městská oblázkovopísčitá pláž se nachází přímo před vilou Anastázia, najdete zde pestrou nabídku vodních sportů, příjemnou procházkou podél pláže můžete dojít až do nedalekého letoviska Trypiti. Slunečníky a lehátka podél pláže jsou většinou k dispozici za konzumaci v přilehlé restauraci.

Aktuální popis od CK

Polohavila nacházející se přímo u oblázkové pláže v klidnější části letoviska Limenaria. Velmi příjemná rodinná vila skládající se ze dvou samostatných...

Parametry

Typ ubytování Studio
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.