Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Tripiti

Tento hotel je ideálním místem pro ty, kdo mají rádi Thassos a hledají božský klid a krásné koupání na nepřelidněné pláži.

Oblast
Středisko
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Tripiti, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Tripiti

Hotelový komplex Tripiti se nachází v mírném svahu, na klidném místě, v rozlehlé zelené zahradě, v letovisku Tripiti, 250 m od jedné z nejkrásnějších písečných pláží ostrova. Letovisko Limenaria s obchody a restauracemi je vzdáleno cca 2 km, funguje zde autobusové spojení. Vzdálenost do hlavního města Thassos je cca 1,5 hodiny jízdy.

Ubytování

Dvoulůžkové pokoje s balkonem nebo terasou jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením (sprcha nebo vana, WC, fén), mají klimatizaci zdarma, TV, telefon a lednici. Dětská postýlka na vyžádání zdarma. Možnost až dvou přistýlek.

Vybavení

Moderní hotelový komplex Tripiti tvoří bungalovy, klimatizovaná recepce a restaurace, trezor na recepci, velký bazén s oddělenou částí pro děti, bary, plážový bar, TV místnost, minimarket, směnárna, půjčovna aut, místnost s videohrami, dětské hřiště, stolní tenis.

Doporučení

Hotel Tripiti je ideálním místem pro ty, kdo hledají božský klid a krásné koupání na nepřelidněné pláži.

Pláž

Hotelový komplex Tripiti se nachází 250 m od jedné z nejkrásnějších pláží ostrova, písečné pláže Tripiti. Lehátka a slunečníky zdarma.

Stravování

Dle zájezdů - all inclusive. Snídaně, obědy a večeře formou bufetu, v průběhu dne občerstvení (sendviče, pizza, těstoviny, zmrzlina pro děti apod.). Alkoholické a nealkoholické nápoje místní výroby.

Aktuální popis od CK

Polohana našem trhu již velmi známý terasovitý hotelový areál zasazený do mírně příkřejšího svahu, tvoří ho celkem 11 dvoupodlažních budov typu bungalov....

Parametry

Typ ubytování nevyplněno
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.