Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Louloudis

Velmi příjemný a moderně vybavený menší hotelový komplex Louloudis postavený ve stylu boutique hotel & spa je zasazený mezi olivovníky a píniemi v letovisku Skala Rachoni na ostrově Thassos. Leží cca 150 m od hlavní silnice procházející kolem ostrova. Areál se nachází ve velmi klidném prostředí, v okolí je jen pár restaurací. Obchod s potravinami se nachází ve Skala Rachoni, necelé 2 km. O další kilometr dál je velké nákupní středisko.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Louloudis, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Louloudis

Velmi příjemný a moderně vybavený menší hotelový komplex Louloudis postavený ve stylu boutique hotel & spa je zasazený mezi olivovníky a píniemi v letovisku Skala Rachoni. Hotel Louloudis Leží cca 150 m od hlavní silnice procházející kolem ostrova. Areál se nachází ve velmi klidném prostředí, v okolí je jen pár restaurací. Obchod s potravinami se nachází ve Skala Rachoni, necelé 2 km. O další kilometr dál je velké nákupní středisko. Nejbližší lékárna je ve vzdálenosti cca 2,5 km. Bankomat je ve Skala Potamia, cca 8 km. Poštovní schránka je na zastávce autobusu. Spojení do Limenasu je poměrně frekventované; od ranních hodin až do cca 18:30 (cca 8 spojů), jízdenka stojí cca 1,70€. Taxi vychází na cca 12€/cesta. Autobusová zastávka je od hotelu vzdálena cca 150 m. Hotel Louloudis je ideální místo, pokud si pronajmete během pobytu auto a procestujete ostrov. Ceny v půjčovnách viz Thassos - půjčovna.

Služby

Recepce, salónek s TV se satelitním příjmem, vnitřní a venkovní bar, vnitřní a venkovní restaurace s výhledem na moře, snackbar u bazénu, zahrada, parkoviště. Osušky na pláž za poplatek cca 2€/kus. Wifi v prostoru recepce a v některých částech hotelu zdarma.

Kapacita hotelu Louloudis

Komplex Louloudis tvoří 3 budovy o dvou podlažích, celkem je zde 40 pokojů (2lůžkové s možností jedné přistýlky a prostornější rodinné pokoje pro 4 osoby, obvykle čtyři pevná lůžka). Všechny pokoje jsou vybaveny koupelnou se sprchovým koutem, WC, fénem, klimatizací (za poplatek cca 5€/den), telefonem, chladničkou, TV se satelitním příjmem, balkónem nebo terasou s bočním výhledem na moře (většina pokojů) nebo na okolní krajinu. Trezor na pokoji (za poplatek cca 2,50€/den). Dětská postýlka na vyžádání zdarma.

Stravování

Formou polopenze. Snídaně i večeře formou bufetu

Sport a zábava

Bazén, dětský bazén, slunečníky a lehátka u bazénu zdarma. Na pláži za poplatek (cca 2,50€/kus nebo zdarma v případě konzumace minimálně v této hodnotě v plážovém baru ). Služby SPA - jacuzzi, sauna a pára za poplatek (cca 30€). Masáže a další služby SPA za poplatek (cca 30-60€/procedura). Hotel Louloudis pořádá příležitostně během sezóny řecký večírek s barbeque (za příplatek).

Hlavní výhody hotelu Louloudis

- klidné, čisté a velmi relaxační prostředí
- přátelská rodinná atmosféra
- kvalitní služby

Stránka hotelu Loulodis 

www.louloudishotel.gr

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.