Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Jannis

Pěkný udržovaný třípodlažní dům Jannís stojí nedaleko centra Potosu v klidnější části. Ubytování je ve standartně vybavených studiích a apartmánech. V centru jsou dobré nákupní možnosti, taverny a restaurace. Písečná pláži je vzdálená 200 metrů od apartmánového domu Jannis.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Apartman, Studio
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Jannis, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha apartmánů Jannis

Pěkný udržovaný třípodlažní dům stojí nedaleko centra Potosu v klidnější části. Ubytování je ve standartně vybavených studiích a apartmánech. V centru Potosu, vzdáleném asi 150 metrů od apartmánů Jannis,  jsou dobré nákupní možnosti, taverny a restaurace. Na písečné pláži vzdálené 200 m možnost pronájmu plážového servisu.

Vybavení apartmánů Jannis

Ubytování Jannis je ve standartně vybavených studiích a apartmánech.

Studio pro 2 osoby: ložnice se 2 lůžky, kuchyňský kout se základním vybavením, lednice, TV, sociální zažízení (sprcha + WC), balkon se zahradním nábytkem. Možnost klimatizace za příplatek (dle CK).

Apartmán pro 4 osoby je tvořen zástěnou oddělenými ložnicemi se 2 lůžky, kuchyňským koutem, sociálním zařízením (sprcha + WC), balkon se zahradním nábytkem. Možnost klimatizace za příplatek (dle CK).

Pláž

Písečná pláž s pozvolným vstupem do moře je vzdálené od apartmánů Jannis cca 200 metrů. Vodní sporty za poplatek.

Stravování

dle CK, bez stravy, možnost objednání večeří v místní restauraci

Parametry

Typ ubytování Apartman, Studio
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.