Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Nostos

Studia Nostos se nachází v obklopení borovic a olivovníků, nedaleko jedné z nejkrásnějších pláží ostrova Thassos. Pláž Golden Beach patří mimo jiné i mezi nejatraktivnější pláže celého Řecka. Studia jsou vhodná pro všechny věkové kategorie klientů.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Studio
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Nostos, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha studií Nostos

Studia Nostos se nacházejíí v oblasti Golden Beach na východní straně ostrova Thassos. Jedná se o nejoblíbenější prázdninovou destinaci v severním Řecku, pouhých 300 metrů od nádherné pláže a 9 km od Limenas (Thassos Town).

Vybavení domu Nostos

Studia jsou obklopena borovicemi a olivovníky ve velké a dobře udržované zahradě, na které se nachází i bar nabízející nápoje po celý den. Pro děti je zde dětské hřiště.

Vybavení studií

Pro klienty jsou k dispozici 3-lůžková studia vybavená klimatizací, kuchyňským koutem se základním nádobím, ledničkou, TV, trezorem, fénem, velkým balkonem s výhledem do zahrady.

Stravování

Dle CK. Bez stravy.

Pláž

Cca 300 m, 4 km dlouhá písčitá pláž Golden Beach oceněná Modrou vlajkou EU

Parametry

Typ ubytování Studio
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.