Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Thalassies Nouveau

Hotel Thalassies Nouveau byl v roce 2008 nově přistaven jako levé křídlo hotelu Thalasiess. Tato komfortně vybudovaná moderní část hotelu disponuje s 26-ti stylově zařízenými pokoji. Klienti hotelu Thalassies Nouveau mohou rovněž využívat všech nabízených služeb, bazénu, fitness a hotelové taverny, která je společná pro oba hotely. Krásné a příjemné prostředí s pohodovou atmosférou a možností využití volného času, bude ideálním místem pro Vaši dovolenou. Destinace - ostrov Thassos

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Thalassies Nouveau, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Hotel Thalassies Nouveau - poloha

Hotel Thalassies Nouveau byl v roce 2008 nově přistaven jako levé křídlo hotelu Thalasiess. Tato komfortně vybudovaná moderní část hotelu disponuje s 26-ti stylově zařízenými pokoji. Klienti hotelu Thalassies Nouveau mohou rovněž využívat všech nabízených služeb, bazénu, fitness a hotelové taverny, která je společná pro oba hotely. Krásné a příjemné prostředí s pohodovou atmosférou a možností využití volného času, bude ideálním místem pro Vaši dovolenou.

Vybavení hotelu Thalassies Nouveau

přímo u písečno oblázkové pláže možnosti využití volného času lehátka a slunečníky u bazénu zdarma, na pláži za poplatek, recepce, hotelová taverna, bar, pool bar, venkovní bazén s dětským brouzdalištěm, parking, fitness, sauna, wirpool, jacuzzi, masáže.

Vybavení pokoje

dvoulůžkový pokoj - koupelna se sprchou a WC, minibar, LCD /TV, SAT, telefon, vysoušeč vlasů, klimatizace a safe box za příplatek, balkon nebo terasa. Možnost 1 přistýlky

Stravování

Dle CK, polopenze - rozšířené snídaně a večeře servírované v hotelové taverně.

Další údaje

3 patra, 24 pokojů, 1 budova. ÚKLID : 7x týdně Výměna ložního prádla: 2x týdně Výměna ručníků: 2x týdně

Odkaz na web

Hotel Thalassies Nouveau

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.