Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Limenaria Beach

Elegantní hotel Limenaria Beach v zahradě u bazénu se nachází u pobřežní promenády letoviska Limenaria na ostrově Thassos. Na pláž, která je vzdálena pouze 30 m od hotelu projdete boční uličkou. Do centra letoviska Limenaria se dostanete příjemnou procházkou po pobřežní promenádě během 10 minut chůze a dojdete až k malému přístavu, kde kotví výletní a rybářské loďky. V centru naleznete pobřežní promenádu a malé uličky plné obchodů, restaurací a barů.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Limenaria Beach, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Popis hotelu Limenaria Beach:

Elegantní hotel Limenaria Beach v zahradě u bazénu se nachází u pobřežní promenády letoviska Limenaria. Na pláž, která je vzdálena pouze 30 m od hotelu projdete boční uličkou. Do centra letoviska Limenaria se dostanete příjemnou procházkou po pobřežní promenádě během 10 minut chůze a dojdete až k malému přístavu, kde kotví výletní a rybářské loďky. V centru naleznete pobřežní promenádu a malé uličky plné obchodů, restaurací a barů.

Vybavení hotelu:

Příjemný rodinný hotel Limenaria Beach nabízí svým hostům k využití vstupní místnost s recepcí, snack-bar a bazén s oddělenou dětskou částí (lehátka a slunečníky u bazénu zdarma, na pláži za poplatek). Přímo u pláže se nachází venkovní kavárna s tavernou. Okolní dlouhé pláže poskytují možnosti příjemných procházek podél moře. Na pláži lze využít vodní sporty za poplatek

Pláž:

30 m, oblázkovo-písečná. Procházky na okolní zátoky (např. Metalia Beach).

Sport a zábava:

Vodní sporty na pláži.

Poznámka:

Bezprostřední blízkost pláže, příjemné pokoje a atmosféra hotelu, klidná lokalita nedaleko centra letoviska

Ubytování v hotelu Limenaria Beach:

Stylově zařízené dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky (přistýlka může být v mezonetu) mají vlastní sociální zařízení (WC, sprcha, fén), TV, kuchyňský kout (lednice, vařič, varná konvice, základní nádobí), klimatizaci (za poplatek 7 €/den), trezor (za poplatek 2 €/den), balkon.

Stravování :

Snídaně - rozšířené servírované kontinentální snídaně. Možnost dokoupení večeří formou menu (hlavní jídlo, salát, dezert).

Aktuální popis od CK

PopisVýlety se objednávají v místě pobytu u delegáta a platí se v hotovosti v . Program, popis a ceny výletů uvedené u jednotlivých destinací v katalogu jsou...

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.