Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Blue Waves

Hotel Blue Waves se nachází na klidném místě v letovisku Laganas. Nejbližší restaurace, bary a obchůdky jsou cca 20 m od hotelu. Autobusová zastávka zajišťující spojení do hlavního města Zakynthos vzdáleného cca 7 km je cca 300 m od hotelu.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Studio
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Blue Waves, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Blue Waves

Hotel Blue Waves se nachází na klidném místě v letovisku Laganas. Nejbližší restaurace, bary a obchůdky jsou cca 20 m od hotelu. Autobusová zastávka zajišťující spojení do hlavního města Zakynthos vzdáleného cca 7 km je cca 300 m od hotelu. Letiště je cca 4 km.

Pláž

Písčitá pláž s pozvolným vstupem do moře (lehátka a slunečníky za poplatek cca 6 EUR/den) je cca 50 m od hotelu a je oddělena promenádou.

Studia

Klimatizovaná studia Blue Waves (klimatizace za poplatek cca 6 EUR/den) mají koupelnu s vanou nebo sprchou a WC, fén, telefon, TV, miniledničku (za poplatek cca 10 EUR/týden), kuchyňský koutek a balkon nebo terasu. Na vyžádání možnost poskytnout dětskou postýlku (za poplatek cca 21 EUR/týden).

Popis hotelu a studií Blue Waves

Hotel Blue Waves se skládá z hlavní budovy a několika vedlejších budov. Hotel nabízí recepci, bezp. schránky (za poplatek cca 10 EUR/týden) a směnárna.

Internet

V hotelovém lobby Blue Waves a na pokojích je k dispozici Wi-Fi připojení za poplatek.

Sport a zábava

Na pláži možnost využít nabídky potápěčského centra (za poplatek). Z letoviska Laganas se můžete vypravit na výlet do hlavního města Zakynthos místním autobusem, který jezdí několikrát denně. Naleznete zde také nespočet taverniček a barů, které lákají k ochutnávce některého z místních pokrmů.

Aktuální popis od CK

UbytováníPojeďte s námi v roce 2019 na dovolenou na řecký ostrov plný kontrastů, barev, starobylýchstaveb, vůní eukalyptu a levandule a to ostrovZakynthos,...

Popis ubytování:Studia Blue Waves leží jen 20 m od písečné pláže, která je oddělena od ubytování jen promenádou. Nacházejí se v klidné části jinak rušného...

UbytováníPojeďte s námi na dovolenou na řecký ostrov plný kontrastů, barev, starobylýchstaveb, vůní eukalyptu a levandule a to ostrovZakynthos, kam naše...

UbytováníPojeďte s námi v roce 2019 na dovolenou na řecký ostrov plný kontrastů, barev, starobylýchstaveb, vůní eukalyptu a levandule a to ostrovZakynthos,...

Parametry

Typ ubytování Studio
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.